Güncel Bilgi

24 Nisan 2019 Çarşamba Okullar Tatil mi?

24 Nisan 2019 Çarşamba Okullar Tatil mi?

Bilindiği üzere 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı  olarak tüm yurtta kutlanmaktadır. 23 Nisan geniş katılımlı ve yoğun etkinlik planında Okul Öncesi ve İlkokullar tarafından etkin şekilde kutlanmaktadır.

23 Nisan Salı günü okullarda ders işlenmeyecek olup sadece kutlama etkinlikleri yapılacak olup kutlamaların bitimi ile birlikte tatil başlamış olacaktır.

Peki 24 Nisan‘ da okullar açık mı tatil mi? sorusuna ise cevap olarak hayır okullar tatil değildir. 24 Nisan çarşamba Eğitim aynen kaldığı yerden devam edecektir. İlkokullar Ortaokullar Liseler de dahil olmak suretiyle eğitime aynen devam edilecektir. Yine Yüksek Öğrenim Kurumlarında da eğitim devam edecektir.

özetle 24 Nisan çarşamba günü tüm okullar açık olacak olup mesai kaldığı yerden aynen devam edecektir. Zaten diğer resmi kurumlar bankalar vs tüm kamu ve özel kurumlar aynen mesaisine devam edecektir.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınızı en içten dileklerimiz ile kutlar Tüm milletimiz ile hep birlikte nice bayramlara kavuşmak ve müreffeh bir gelecekte hep birlikte olmak dileğiyle….

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.