6 Şubat 2020 Ankara Okullara Tatil mi?

6 şubat 2020 perşembe günü okullar tatil mi? Valilik açıklama yaptı mı? Ankara’da okullar tatil valilik açıklaması geldi mi Ankara da kar ve yağmur okullar tatil edildi mi? ayrıntılar bu yazımızda.

Meteoroloji Genel Müdürlüğünce yapılan son değerlendirmelere göre, 5 Şubat 2020 Çarşamba günü sabah saatlerinden itibaren güneybatıdan başlayacak kuvvetli rüzgârın (lodos) etkisini artırarak kuvvetli ve tam fırtına (70-100 km/sa) şeklinde esmesi beklenmektedir. 

Fırtınanın, 6 Şubat 2020 Perşembe günü akşam saatlerine kadar ilimiz genelinde etkili olmaya devam edeceği beklendiğinden kuvvetli rüzgâr ve fırtınanın meydana getireceği olumsuzluklara karşı (ulaşımda aksamalar, çatı uçması, soba ve doğal gaz kaynaklı zehirlenmeler, ağaç ve direk devrilmesi) vatandaşlarımızın dikkatli ve tedbirli olmaları gerekmektedir. 

Kamuoyunun bilgisine sunulur. Konu hakkında yapılan açıklama bu şekilde olup herhangi bir gelişme olması halinde buradan yayımlanacaktır. Yine dilerseniz Valiliğin resmi internet sitesi yada twitter hesabından takip edebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.