Nedir?

Payfix Nedir Nasıl Kullanılır?

Ulusal ve uluslararası yasal olarak kabul edilen bir dijital para cüzdanı olarak bilinmektedir. Son teknolojiler sayesinde elektronik ortamlarda her geçen gün yenilikler çıkmaktadır. Kolaylıkla üye olarak sahip olabileceğiniz cüzdanınızla tüm işlemlerinizi yapabilirsiniz. Yüksek güvenlikli ve kolay kullanılabilir elektronik cüzdan olarak çevrimiçi çalışmaktadır.

Kalite ve güven esasına dayanan cüzdanınızla hesabınızı yönetebilirsiniz. Hem bireysel hem de kurumsal üye olabilmektedir. Vakit kaybetmeden erişim sağlayıp elektronik cüzdanınızı yönetebilirsiniz, para çekme ve Kesintisiz Fatura Ödeme işlemlerinizi’de rahatlıkla yapabilirsiniz.

payfix nedir nasil kullanilir
payfix hakkında merak edilenler

Dijital Cüzdan Üyelik şartları

  Elektronik para cüzdanınızla banka hesabınızı yönetebilir, 7/24 işlem yapabilirsiniz. www.payfix.com.tr sitesine gelerek saniyeler içinde üye olabilirsiniz. Bankacılık düzenleme ve denetleme kurulu tarafından çıkarılan bir sistemdir.

Elektronik ortamların artmasına bağlı olarak yasalar tarından onaylanan sistemlerde geliştirilmektedir. Kolaylıkla işlem yapılabilmeye olanak vermektedir. Çevrimiçi çalışan elektronik cüzdan hem zaman hem para (gönderi ücretleri gibi sistemlerden) korumaktadır. Sahipleri kendileri gibi aynı sistem üyeliği bulunanlar arasında para gönderi işlemleri yapılabilmektedir. Günümüz teknolojisi çevrim içi kazanımlar sağlamaktadır. Para çekme, para yatırma ve para transfer hizmetleri ihmal edilmemelidir. Elektronik sistemde kurumsal firmalar da sıfır komisyonla bütün elektronik işlemlerini yapabilmektedirler. İnternet adresini 7/24 ziyaret ederek destek alabilirsiniz.

PayFix Bireysel Ve Kurumsal

  Para cüzdanınızı, internet kullanılabilen cihazlarda kolaylıkla kullanabilirsiniz. Güvenli altyapısı, kolay kullanılabilmesi ve 7/24 hizmet vermeye devam etmesi nedeniyle aranan elektronik ve teknik sistemdir. Bireysel üye olunabileceği gibi kurumsal üyelik de yapılabilmektedir. PayFix hangi bankaya ait sorusuna yanıt olarak Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası denilebilmektedir. Çünkü bütün bankalarla çalışabilmesi nedeniyle Merkez bankası tarafından denetlenmektedir. Kurumsal üyeler için pek çok avantajlar sunan sistem üyeliği alabilmek için destek@payfix.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

PayFix hangi bankaya bağlı? sorusuna merkez bankası denilebilmektedir. Ulusal ve uluslararası sertifikalara sahiptir. Yapabileceğinin en iyisini yapabilen bir cüzdan olarak kullanıcısına pek çok kolaylık sağlamaktadır. Sistem üyeliği, her hangi bir yere gitmeden, trafik ve zaman kaybetme sorunlarından kurtarmaktadır. Maddi kazançla birlikte zaman kazandırmaktadır. Size bulunduğunuz yerden elektronik cüzdan üyesi olabilme konforunu yaşatabilmektedir.

PayFix işlemlerinden Ücret Alınıyor mu?

  Bireysel işlemleri, para yükleme, para çekme, para gönderme, alışveriş yapabilirsiniz. Fatura ve kamu ödemelerinizi yapabilirsiniz. Kurumsal firmalar ise kurumsal API, kurumsal kartlar, sanal pos, mobil pos, tekrarlı tahsilat, yenilikçi kurumsal çözümler sunmaktadır. Tek koşul, sistemi sağlıklı kullanabilmek için hesabınızda en az 25tl olmalıdır. Ardından güvenli ve konforlu dijital cüzdanınızın keyfini çıkarmak kalmaktadır. Payfix 5 işleme kadar komisyon yok ücretsiz. Belirli aralıklarla denetlenen güvenilir bir elektronik cüzdan olarak çıkarılmıştır.

 Elektronik sistemde hesabının her hangi bir kullanım ücreti, komisyon gibi dezavantajları bulunmamaktadır. Tek koşul bu hesabı kullanabilmek için banka hesabınızın bulunması gerekmektedir. Günün her saati internet kullanabildiğiniz tüm cihazlarınızdan giriş yaparak üye olabilir, avantajlarından yararlanabilirsiniz. İnternet sayfası size en yakın destek adresi olarak çalışmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu