Nedir?

20 Eylül 2023 Tarihinde Ne Olacak Sırrı Nedir?

Araştırmacı Yazar Haluk Özdil’in gündeme getirdiği ve “Dünya şoka girecek! Türkiye’nin 3 bin yıllık sırrı ortaya çıkacak” başlığı sosyal medya kanalları yayımladığı görüntü bir çok kişinin dikkatini çekti. Aynı zamanda Gazi Mustafa Kemal Atatürk ile ilgili sosyal medyada çok sayıda kişi tarafından paylaşılan başka bir anının da ortaya atılan iddialarında kesişmesi olayı daha gizemli hale getirmiş bulunmaktadır.

Ataturk Toplanti ve 2023 Karari

Öncelikle son 20 yıldır ülkemizde 2023 yılına atıfta bulunularak çeşitli iddialar ortaya atılmakta büyük beklentiler oluşturulmaktadır, insanoğlu doğal olarak hayata tutunmak için geleceğe yönelik olan pozitif her olguya koşulsuz inanmak istemekte olup bu yönde gelen tüm iddiaları doğrulama ihtiyacı duymadan kabul etme eğilimine girer. Yine günümüzde popüler olan “Türkiye Yüzyılı” söylemi de buna uygun bir slogandır.

Türkiye yüzyılı mevcut siyasi yönetimin ve devlet politikalarının aleni şekilde örtüşmesi ve siyasi alanı dizayn eden gizli bir elin varlığının hissedildiği de su götürmez bir gerçektir. Gündemi işgal eden bir söylemin yanına birde Mersin Tarsus’ da yapılan “Tarsus Kazısı” gizemli kazı olarak ta bilinen bu durum ile birlikte kazı günlerinde iki defa ülkemizi ziyaret eden Elon Musk da olayın gizemine katkı sağlamıştır. Yine Elon Musk ülkemize olan ilgisi ile birlikte Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ERDOĞAN ile gerek yüzyüze ve gerekse defalarca yapılan telefon görüşmelerini de bu gizemin bir parçası olarak görmek gerekir.

Evet 20 Eylül 2023 tarihinde belki hiç bir şey olmayacak yani 21 Eylül sabahı uyandığımızda uzaya koloni kuracak bir hale gelmeyeceğiz ancak bir milat olacağı 2023 yılın Türkiye Cumhuriyeti için bir kırılma daha doğrusu bir mihenk taşı olacağı mevcut gündelik söylemlerden anlaşılmaktadır. Türkiye Yüzyılı sözü öyle laf olsun torba dolsun diye geliştirilen bir söylem değildir.

Devlet aklının bir şeylere hazırlandığı ülkenin yeni bir doktrin ile Cumhuriyetin 2. Yüzyılına hazırlandığı zaten bilinen ve yıllardır hazırlanılan bir durum olduğuna aşikardır.

Yine ilginizi çekebilir; Bolu’daki Esrarengiz Kazıda Ne Bulundu?

Türk Devletleri Teşkilatı (eski adıyla Türk Dili Konuşan Ülkeler İşbirliği Konseyi – Türk Konseyi), Türk Devletleri arasında kapsamlı işbirliğini teşvik etmek amacı ile uluslararası bir örgüt olarak 2009 yılında kurulmuş, Teşkilatın kurucu üyeleri Azerbaycan, Kazakistan, Kırgızistan ve Türkiye`dir. Türk Devletleri Teşkilatı’nı (TDT) ekonomik olarak bütünleştirecek olan ve Türk İMF si olarak ta adlandırılan   Türk Yatırım Fonu (TYF) resmen kurulmuş olup Merkez olarak İstanbul Finans Merkezi olması da tesadüf olamaz.

Araştırmacı Yazar Haluk Özdil’in açıklaması;2023 yılının Eylül ayında öyle şeyler olacak ki, yaşadıklarınıza inanmayacaksınız. Ama kötü şeyler değil, sır defteri açıldığı gün Türkiye Cumhuriyeti sadece Türkiye’yi değil, dünyayı şaşkınlığa uğratacak gelişmelere tanık olacaksınız. Art arda gelecek mucizeler tüm dünyayı şaşkınlığa uğratacak. Peki bu mucizeler nereden gelecek? Yer altından çıkan çok ama çok önemli dünyayı sarsan mucizelere tanıklık edeceksiniz. Belki de dünyadaki bütün güç dengelerini değiştirecek gelişmelere tanıklık edeceksiniz. Özel hayatımızda ne olacak? Şu ana kadar yaşanan bir çok sıkıntının bir anda ortadan kalktığına tanık olacaksınız. Bir bolluk bereket hem de çok şaşırtıcı bir şekilde…. O geldiği gün Türkiye’nin şikayet edilen bir çok şeyi baştan sona değişerek mucizeler zinciri olacak. Arka arkaya meydana gelecek, ‘Ben rüyada mıyım?’ dedirtecek şeklinde çok ilginç olağan üstü gelişmelere tanık olacağız. Bunu bir yere yazın. Geri sayım çoktan başladı.” hocanın anlattıklarını yukarıda bulunan videodan da izleyebilir siniz. İddialar her ne kadar büyük olsa da beklentilerinde üzerinde olması olmayacağı anlamına gelmez değişmez tek gerçek Türkiye Yüzyılının başlamış olması ve geri döndürülemez olması gün gibi ortadadır.

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu