Banka & Finans

A-101 Müşteri Hizmetleri

A101 ülkemizde tanınmış market zincirlerinin arasında yer almaktadır ve müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için yapmış olduğu çalışmalarla ülkemizde çoğu birey tarafından tanınmıştır. 2008 yılında Turgut Aydın tarafından kurulan A101’in üzerine yoğunlaştığı şey ürünlerinin taze olması ve şube sayısının fazla olmasıdır.

A101 Hakkında

A101 çalışan sayısı kendi web sitesinin verilerine dayanarak 54.600 ‘dür. CEO’su Erhan Bostan’dır ve 2012’den bu yana A101’e hizmet vermektedir. Ortalama 9000’e yakın şube sayısıyla A101 ülkemizdeki gelişimini hızla sağlamaktadır. Şubelerindeki ürünlerini müşterilere düzenli ve özenli bir şekilde sunmaktadır. Firmanın ana merkezi Ankara Sincan’dadır.

Ülkemizde perakende satış firmalarının az olduğu bu dönemde A101 sizlerin çağrısına koşmaktadır. Bugünlerde ülkemizde çoğu ilde yerini alan A101 hızla büyüyerek diğer ülkelere de ulaşım sağlamaktadır. 2008 yılında hizmete sunulan hizmetini bir ‘indirim marketleri’ olarak da aklınıza getirebilirsiniz. Bu hizmete nasıl erişebilirim?

İlginizi Çekebilir! Vodafone Müşteri Hizmetleri

A101 Mobil Uygulaması

A101müşterilerine en iyi hizmeti sağlayabilmek için neleri geliştirdi? Cihazlarınızdan online olarak erişim sağlayabileceğiniz bir uygulama ve bir web sitesi geliştirmiştir. Öncelikle App Store ve Google Play Store’dan indirebileceğiniz uygulama olan A101 uygulaması ile ürünler hakkında bilgi alabilir, her hafta yenilenen fırsatlardan haberdar olabilirsiniz. Mobil uygulaması sayesinde kullanıcılar aktüel ürünlere de kolayca ulaşabilmektedir.

Mobil uygulama üzerinden A101 hakkında bilgi alabilirsiniz bununla birlikte istediğiniz ürünü de kapınıza getirtmeniz mümkündür. Hesabınızı oluşturduktan sonra giriş yapın ardından uygulamada istediğiniz gibi gezinerek ürünleri inceleyin. A101 ile ilgili herhangi bir şikayetiniz ya da iletişime geçmeniz gereken bir husus olduğunda web sitesi ya da çağrı merkezi üzerinden müşteri temsilcilerine ulaşabilirsiniz.

A101 Web sitesi

Web sitesi ile sizlere bilmediğiniz bilgileri sizlere sunmakta ve sorularınıza farklı bölümleriyle cevap vermektedir. Web sitesinin sizlere sunduğu bazı hizmetler:

– Ana merkezinin yerini detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

– Sosyal medya uygulamalarına doğrudan ulaşabilirsiniz.

– Çağrı merkezi numarasını öğrenerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

– Fırsat ürünlerini öğrenebilirsiniz. 

Her gün farklı projelere imza atan A101 müşterilerine farklı fırsatları da sunmaktadır A101 ‘den detaylı bilgi almak için çağrı merkezini arayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir! TTNET Müşteri Hizmetleri

A101 Çağrı Merkezi

A101 çağrı merkezi müşteri hizmetleri ile görüşmek isteyenlerin en çok başvurduğu kanaldır. Eğer aradığınız ürünü veya bilgiyi web sitesinden bulamadıysanız A101 çağrı merkezini arayarak öğrenebilirsiniz. Çağrı merkezi numarası 0850 808 2 101‘dir.

Günün her saati kesintisiz hizmet sunan A101 çağrı merkezi sizlere her konuda yardımcı olacaktır. Ürünler ve hesaplarınız hakkında çağrı merkezinden bilgi alabilmek için sizden ürünün bazı bilgilerini talep edebilirler. Yapacağınız aramalar için operatörünüz hattınızdan ücret tahsil edebilir. Bunlarla birlikte e-posta, sosyal medya hesaplarından A101 ‘e ulaşabilirsiniz.

A101 sizlere çeşitli yollarla hizmet vermektedir. Çoğu perakende satış firmasından üstün olan A101 Türkiye’de hızla büyümektedir. Her gün farklı yeniliklere imza atan A101 ‘e işlemlerinizde güvenebilirsiniz.

A101 Müşteri Hizmetleri Ürün Garantisi Hakkında

A101 müşteri hizmetleri üzerinden bozuk ürünler hakkında bilgi alabilir ya da elektronik ürünlerin garanti kapsamında nasıl yetkili servislere ulaştırılacağını öğrenebilirsiniz. A101 marketler üzerinden aldığınız garantili ürünlerin teknik servisler ile bağlantısı market üzerinden yapılmamaktadır. Bununla birlikte garantiyi market değil ürün markası sunmaktadır.

Bu yazımızda A101 hakkında bilinmeyen bilgilere yer verdik. A101 marketlerin geçmişine, online bilgilere ve çağrı merkezine kadar bahsettik. A101 hakkında daha fazla bilgi için bizi takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu