Bimcell Müşteri Hizmetleri

Bimcell müşteri hizmetleri, yeni bir hat olarak hizmet vermeye başlayan Bimcell kullanıcıları tarafından sıkça araştırılmaktadır. Yazımızın devamında Bimcell online bilgi kanalı, çağrı merkezi ve başka iletişim kanallarını inceleyebilirsiniz.

Farklı teknoloji firmaları arasında tanınan Bimcell müşterilerine en iyi deneyimi sunabilmek için bazı çalışmalara başvurmuştur. 2015 yılında Bim ve Türk Telekom’un bir üyesi olarak kurulan teknoloji firması o günden bugüne ilk market hattı ünvanının sahibi olmuştur ve bu hizmeti insanlara sunarak ülkemiz üzerinde tanınmaya başlanmıştır.

Türkiye’de ilk market hattı ünvanı öne çıkan Bimcell ürettiği teknolojilerdeki her ayrıntıya dikkat etmektedir. Bu da müşterilerinin güvenini kazanmasına yardımcı olmuştur. Yaptığı her işte detaylı çalışan Bimcell Türk Telekom’un profesyonel çalışanıyla her gün farklı teknolojilere imza atmaktadır. Bimcell ‘i diğer teknoloji firmalarından üstün tutan özelliği ise Türk Telekom hattı ile çalıştığı için performansının yüksek olmasıdır. Merak edilen sorulara Bimcell nasıl cevap verir?

Bimcell Online Bilgi 

Bimcell kendi oluşturduğu web sitesiyle sizlere her bölümünden yardımcı olabilir. Cihazlarınızdan gireceğiniz siteye kayıt olabilir, giriş yapabilir, merak ettiğiniz bilgileri öğrenebilir, hattınıza bakiye yükleyebilir, Online işlem yapabilirsiniz.

Türk Telekom firmasına ile çalışan Bimcell web sitesini de kendisi kurmuştur. Bimcell ’den paket fiyatlarını, servisleri, nasıl Bimcell’li olabileceğinizi, nasıl bilgi alabileceğinizi, evinize en yakın Bimcell şubesi gibi bilgileri web sitesinden öğrenebilirsiniz. 

İlginizi Çekebilir! TTNET Müşteri Hizmetleri İletişim

Bimcell Çağrı Merkezi

Bunlarla birlikte aradığınız bilgileri web sitesinden bulamadıysanız Bimcell çağrı merkezini arayarak öğrenebilirsiniz. Çağrı merkezi numarası 444 4 551 numarasıdır ve hafta içerisinde 7/24 hizmet vermektedir ve çağrı merkezini aramadan önce bulunduğunuz konuma yakın yetkili servis, şube olmasına özen gösteriniz.

Bimcell ‘in örnek bir hizmeti ise sitesinin ‘Neden Bimcell’ kısmıdır. Mobil cihazınızdan veya bilgisayarlarınızdan gireceğiniz siteden Bimcell2li olmanın faydalarını keşfedebilirsiniz. Keşfedeceğiniz bu fırsatlar günlük olarak yenilenmektedir. Bunun gibi birçok özelliği web sitesinde bulunduran Bimcell bunlarla birlikte, sosyal medya hesaplarından, servis numaralarından Bimcell ‘e ulaşabilirsiniz.

Bimcell ‘in ülkemize sunduğu bu hizmetlerle birlikte müşterilerine de en kolay iletişim hizmetlerini sağlamaktadır. Bimcell kendine ait sosyal medya hesaplarına sahip midir?

Bimcell Sosyal Medya Hesapları

Bimcell sizlere çağrı merkezi, web sitesi ve çoğu yöntemle sizlere bilgi vermektedir. Bunlarla Bimcell sosyal medya hesaplarından da ulaşım sağlamaktadır. Bu Hesaplar:

  • İnstagram: @bimcellofficial
  • Facebook: @bimcell.com.tr
  • Twitter: @BIMcell_Turkiye
  • Bimcell Web Sitesi: www.bimcell.com.tr

Böylelikle Bimcell’e dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Bimcell sizlere birden fazla hizmet vermekle birlikte sorularınıza da farklı yollarla cevap vermektedir. Farklı teknoloji firmalarından üstün olan Bimcell Türkiye’de hızla büyümektedir. Her gün yeni projelere imza atan Bimcell ‘e yapacağınız işlemlerinizde güvenebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir!Turkcell Müşteri Hizmetleri

Bu yazımızda sizlere Bimcell hakkında bilinmeyen bilgilere yer verdik. Bimcell tarihinden, Bimcell Müşteri Hizmetleri, online bilgi, çağrı merkezi ve çalışan sayısına kadar bahsettik. Bimcell hakkında daha fazla bilgi için bizi takip edebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.