Beko Müşteri Hizmetleri

Dünyaca tanınan teknoloji firmalarının arasında bulunan Beko müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek için yapmış olduğu bu çalışmalarla hem ülkemizde hem dünyada çoğu insan tarafından tanınmıştır. Beko müşteri hizmetleri ise günümüzde sıkça araştırılmaktadır.

1955 yılında Arçelik firması tarafından kurulan firma ile o günden bu güne yana farklı teknolojiler geliştirip insanlara sunarak dünya üzerinde tanınmaya başlanmıştır.

Beko İletişim

Beko müşteri hizmetleri iletişim kanalının yanı sıra sosyal medya gibi farklı kanallar üzerinden de yetkililere ulaşmak mümkündür. Günümüzdeki CEO’su Cengiz Aslan’dır.

Genel merkezi İstanbul Sütlüce’dedir. ‘Evimize Sağlık’ sloganıyla öne çıkan Beko ürettiği teknolojilerdeki her ayrıntıya dikkat etmektedir. Bu da müşterilerinin saygınlığını kazanmasına yardımcı olmuştur. Bu ayrıntılar için Beko 15000’e yakın profesyonel çalışanıyla her gün farklı teknolojilere imza atmaktadır.

Beko’yu diğer firmalardan üstün tutan özelliği ise ürünlerinin fiyatının performansına göre düşük olması ve performansının yüksek olmasıdır. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, Ocak, gibi birden çok ev eşyası üreten Beko bunlarla birlikte cihazlarına kendi yazılımını da üretmiştir. Merak edilen sorulara Beko nasıl cevap verir?

Beko Online Bilgi 

Beko kendi oluşturduğu web sitesiyle sizlere her bölümünden yardımcı olabilir. Cihaz fiyatlarını, kurucularını, geliştiricilerini, nasıl bilgi alabileceğinizi, fiyat performans ürünlerini, evinize en yakın Beko şubesi gibi bilgileri web sitesinden öğrenebilirsiniz.

Web sitesinin istediğiniz birçok özelliğinden yararlanabilirsiniz. Örneğin sitedeki ‘Sizin İçin Öneriler’ bölümünden ürünler hakkında merak ettikleriniz hakkında bilgi alabilirsiniz. Beko çağrı merkezi var mıdır?

Beko Çağrı Merkezi

Eğer aradığınız bilgiyi web sitesinden bulamadıysanız Beko çağrı merkezini arayarak öğrenebilirsiniz. Çağrı merkezi numarası 0850 210 08 88 ve 444 0 888 numarası ile hafta içerisinde 7/24 hizmet vermektedir ve çağrı merkezini aramadan önce bulunduğunuz konuma yakın yetkili servis veya Beko şubesi olmasına özen gösteriniz.

İlginizi Çekebilir! Arçelik Müşteri Hizmetleri

Cihazlarınız hakkında çağrı merkezinden bilgi almak için sizden fatura veya garanti belgesi bilgilerini talep edebilirler. Yapacağınız aramalar için operatörünüz sizden ücret tahsil edebilir. Bunlarla birlikte e-posta, sosyal medya, Whatsapp hesaplarından Beko’ya ulaşabilirsiniz. Beko’nun ülkemize sunduğu bu hizmetlerle birlikte farklı ülkelere de aynı hizmeti sağlamaktadır. 

İlginizi Çekebilir! Turkcell Müşteri Hizmetleri

Beko Musteri Hizmetleri 2
Beko Müşteri Hizmetleri

Beko Sosyal Medya Hesapları

Beko sizlere çağrı merkezi, web sitesi ve çoğu yöntemle sizlere bilgi vermektedir. Bunlarla birlikte Beko sizlere sosyal medya hesaplarından da ulaşım sağlamaktadır. Bu Hesaplar:

  • İnstagram: @bekoturkiye
  • Facebook: @bekoturkiye
  • Twitter: @bekoturkiye
  • E-mail: müşteri.hizmetleri@beko.com
  • Beko Web Sitesi: www.beko.com.tr/

Böylelikle Beko’ya dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Beko sizlere birden fazla hizmet vermekle birlikte sorularınıza da türlü yollarla cevap vermektedir. Çoğu teknoloji firmasından üstün olan Beko Türkiye’de hızla büyümektedir. Her gün yeni projelere imza atan Beko’ya işlemlerinizde güvenebilirsiniz.

Bu yazımızda sizlere Beko hakkında bilinmeyen bilgilere yer verdik. Beko tarihinden, Beko Müşteri Hizmetleri, online bilgi, çağrı merkezi ve çalışan sayısına kadar bahsettik. Beko hakkında daha fazla bilgi için bizi takip edebilirsiniz. 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.