Turkcell Müşteri Hizmetleri

Çoğu teknoloji firması arasında tanınan Turkcell müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek için bazı çalışmalara başvurmuştur. 1994 yılında Mehmet Emin Karamehmet ve Murat Vargı tarafından kurulan teknoloji firması o günden bugüne kadar farklı teknolojiler geliştirip insanlara sunarak ülkemiz üzerinde tanınmaya başlanmıştır. Yazımızın devamında Turkcell Müşteri Hizmetleri hakkınad merak edilenleri bulabilirsiniz.

Turkcell ‘in ana merkezi İstanbul Maltepe’dedir. ‘Turkcell’le Bağlan Hayata’ sloganıyla öne çıkan Turkcell ürettiği teknolojilerdeki her ayrıntıya dikkat etmektedir. Bu da müşterilerinin güvenini kazanmasına yardımcı olmuştur.

Yaptığı her işte detaylı çalışan Turkcell 21.813’e yakın profesyonel çalışanıyla her gün farklı teknolojilere imza atmaktadır. Turkcell ‘i diğer teknoloji firmalarından üstün tutan özelliği ise yaptığı çalışmalarda performansının yüksek olmasıdır. Merak edilen sorulara Turkcell nasıl cevap verir?

turkcell musteri hizmetleri 2

Turkcell Online Bilgi 

Turkcell kendi oluşturduğu web sitesiyle sizlere her bölümünden yardımcı olabilir. Cihazlarınızdan gireceğiniz siteye kayıt olabilir, giriş yapabilir, merak ettiğiniz bilgileri öğrenebilirsiniz. Online bilgi için doğrudan Turkcell resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Web sitesi üzerinden danışma hattına yönlendirme işlemi ile müşteri temsilcilerine ulaşmanız da mümkün.

Cihaz fiyatlarını, kurucularını, geliştiricilerini, nasıl bilgi alabileceğinizi, fiyat performans ürünlerini, evinize en yakın Turkcell şubesi gibi bilgileri web sitesinden öğrenebilirsiniz. 

Turkcell Çağrı Merkezi

Bunlarla birlikte aradığınız bilgileri web sitesinden bulamadıysanız Turkcell çağrı merkezini arayarak öğrenebilirsiniz. Çağrı merkezi numarası 0532 532 00 00, 444 0 532, 444 0 535 numaralardır ve hafta içerisinde 7/24 hizmet vermektedir ve çağrı merkezini aramadan önce bulunduğunuz konuma yakın yetkili servis, şube olmasına özen gösteriniz.

Turkcell ‘in örnek bir hizmeti ise ‘Turkcell Haberleri’ kısmıdır. Mobil cihazınızdan veya bilgisayarlarınızdan gireceğiniz siteden gündelik haberleri keşfedebilirsiniz. Keşfedeceğiniz bu haberler günlük olarak yenilenmektedir.

Bunun gibi birçok özelliği web sitesinde bulunduran Turkcell bunlarla birlikte e-posta, sosyal medya hesaplarından, servis numaralarından Turkcell ‘e ulaşabilirsiniz. Turkcell’in ülkemize sunduğu bu hizmetlerle birlikte müşterilerine de en kolay iletişim hizmetlerini sağlamaktadır. Turkcell kendine ait sosyal medya hesaplarına sahip midir?

İlginizi Çekebilir! A-101 Müşteri Hizmetleri

Turkcell Müşteri Hizmetleri: Sosyal Medya Hesapları

Turkcell sizlere çağrı merkezi, web sitesi ve çoğu yöntemle sizlere bilgi vermektedir. Bunlarla Turkcell sosyal medya hesaplarından da ulaşım sağlamaktadır. Bu Hesaplar:

  • İnstagram: @turkcell
  • Facebook: @Turkcell
  • Twitter: @Turkcell
  • Turkcell Web Sitesi: https://www.turkcell.com.tr/
  • Whatsapp Numarası: 0212 313 10 00
  • E-posta: turkcell-kurumsal-iletisim@turkcell.com.tr

Böylelikle Turkcell’e dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Turkcell sizlere birden fazla hizmet vermekle birlikte sorularınıza da farklı yollarla cevap vermektedir. Çoğu teknoloji firmasından üstün olan Turkcell Türkiye’de hızla büyümektedir. Her gün yeni projelere imza atan Turkcell’e yapacağınız işlemlerinizde güvenebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir! Süperonline Müşteri Hizmetleri Numarası 0850 222 0 222

Bu yazımızda sizlere Turkcell hakkında bilinmeyen bilgilere yer verdik. Turkcell tarihinden, Turkcell Müşteri Hizmetleri, online bilgi, çağrı merkezi ve çalışan sayısına kadar bahsettik. Turkcell hakkında daha fazla bilgi için bizi takip edebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.