Müşteri Hizmetleri

Bim Müşteri Hizmetleri

Bim müşteri hizmetleri sıkça araştırılan konular arasında yer almaktadır. Bunun en temel nedeni ise Bim marketlerin ülkemizde tanınmış market zincirlerinin arasında yer almaktadır.

Bim müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için yapmış olduğu çalışmalarla ülkemizde çoğu birey tarafından tanınmıştır. 1995 yılında Mustafa Latif Toptaş ve Cuneyd Zapsu tarafından kurulan Bim’in üzerine yoğunlaştığı şey ürünlerinin taze olması ve şube sayısının fazla olmasıdır. 

Bim Müşteri Hizmetleri İletişim

Bim çalışan sayısı 2016 verilerine dayanarak 37.439’durç Ortalama 8348 şube sayısıyla hem ülkemizde hemde farklı ülkelerde hizmet veren Bim ülkemizdeki gelişimini hızla sağlamaktadır. Şubelerindeki ürünlerini müşterilere düzenli ve özenli bir şekilde sunmaktadır. 

Firmanın ana merkezi İstanbul’dadır. Ülkemizde perakende satış firmalarının az olduğu bu dönemde Bim sizlerin çağrısına koşmaktadır. Bugünlerde ülkemizde çoğu ilde yerini alan Bim hızla büyüyerek diğer ülkelere de ulaşım sağlamaktadır. 1995 yılında hizmete sunulan hizmetini bir perakende satış noktası olarak da aklınıza getirebilirsiniz. Bu hizmete nasıl erişebilirim?

Bim Mobil Uygulaması

Bim müşterilerine en iyi hizmeti sağlayabilmek için neleri geliştirdi? Cihazlarınızdan online olarak erişim sağlayabileceğiniz bir uygulama ve bir web sitesi geliştirmiştir. Öncelikle App Store ve Google Play Store’dan indirebileceğiniz uygulama olan Bim uygulaması ile ürünler hakkında bilgi alabilir, her hafta yenilenen fırsatlardan haberdar olabilir ve Bim hakkında bilgi alabilirsiniz. Hesabınızı oluşturduktan sonra giriş yapın ardından uygulamada istediğiniz gibi gezinebilirsiniz.

Bim Web sitesi

Web sitesi ile sizlere bilmediğiniz bilgileri sizlere sunmakta ve sorularınıza farklı bölümleriyle cevap vermektedir. Web sitesinin sizlere sunduğu bazı hizmetler:

– Ana merkezinin yerini detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

– Sosyal medya uygulamalarını öğrenebilirsiniz.

– Çağrı merkezi numarasını öğrenerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

– Fırsat ürünlerini öğrenebilirsiniz.

Her gün farklı projelere imza atan Bim müşterilerine farklı fırsatları da sunmaktadır Bim ‘den detaylı bilgi almak için çağrı merkezini arayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir! Beko Müşteri Hizmetleri

Bim Çağrı Merkezi

Eğer aradığınız ürünü veya bilgiyi web sitesinden bulamadıysanız Bim çağrı merkezini arayarak öğrenebilirsiniz. Çağrı merkezi numarası 0850 254 44 44‘dür. Günün tüm saatlerinde hizmet sunan Bim çağrı merkezi sizlere her konuda yardımcı olacaktır. 

Ürünler ve hesaplarınız hakkında Çağrı merkezinden bilgi alabilmek için sizden ürünün bazı bilgilerini talep edebilirler. Yapacağınız aramalar için operatörünüz hattınızdan ücret tahsil edebilir. Bunlarla birlikte e-posta, sosyal medya hesaplarından Bim ‘e ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir! A-101 Müşteri Hizmetleri

Bim sizlere çeşitli yollarla hizmet vermekle birlikte sorularınıza da cevap vermektedir. Çoğu perakende satış firmasından üstün olan Bim Türkiye’de hızla büyümektedir. Her gün farklı projelere imza atan Bim ‘e işlemlerinizde güvenebilirsiniz.

Bu yazımızda Bim hakkında bilinmeyen bilgilere yer verdik. Bim tarihine, online bilgilere ve çağrı merkezine kadar bahsettik. Bim hakkında daha fazla bilgi için bizi takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu