Müşteri Hizmetleri

Casper Müşteri Hizmetleri

Casper müşteri hizmetleri iletişim kanalları birçok yolla ulaşılabilecek kanallardır. Dünyaca tanınan teknoloji firmalarının arasında bulunan Casper müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek için yapmış olduğu bu çalışmalarla hem ülkemizde hem dünyada çoğu insan tarafından tanınmıştır. 1991 yılında 3 girişimci ‘ Ali İhsan Taşkın, Altan Aras Fakılı, Yalçın Yıldırım’ tarafından kurulan firma o günden bu güne yana farklı teknolojiler geliştirip insanlara sunarak dünya üzerinde tanınmaya başlanmıştır. 

Casper Müşteri Hizmetleri: Casper Hakkında

Günümüzdeki CEO’su Charlotte Anne Lamprecht ’dir ve 2009 yılından beri işini özenle yapmaktadır.‘ Senin Hayatın Senin Teknolojin’ sloganıyla öne çıkan Casper ürettiği teknolojilerdeki her ayrıntıya dikkat etmektedir. Bu da müşterilerinin saygınlığını kazanmasına yardımcı olmuştur. Bu ayrıntılar için Casper 417’ye yakın profesyonel çalışanıyla her gün farklı teknolojilere imza atmaktadır. 

Casper’i diğer firmalardan üstün tutan özelliği ise ürünlerinin fiyatının ekonomik olması ve performansının yüksek olmasıdır. Telefon, Dizüstü Bilgisayar, Akıllı Saat, Kulaklık, Şarj Aleti, gibi birden çok cihaz üreten Casper bunlarla birlikte kendi yazılımını da üretmiştir. Merak edilen sorulara Casper nasıl cevap verir?

Casper Online Bilgi 

Casper kendi oluşturduğu web sitesiyle sizlere her bölümünden yardımcı olabilir. Cihaz fiyatlarını, kurucularını, geliştiricilerini, nasıl bilgi alabileceğinizi, fiyat performans ürünlerini, evinize en yakın Casper şubesi gibi bilgileri web sitesinden öğrenebilirsiniz.

Web sitesinin istediğiniz birçok özelliğinden yararlanabilirsiniz. Örneğin sitedeki ‘sıkça sorulan sorular’ bölümünden merak ettikleriniz hakkında bilgi alabilirsiniz, canlı sohbet ile bilgi alabilirsiniz. Casper çağrı merkezi nedir?

Casper Çağrı Merkezi

Eğer aradığınız bilgiyi web sitesinden bulamadıysanız Casper çağrı merkezini arayarak öğrenebilirsiniz. Çağrı merkezi numarası 0850 250 77 77 numarası ile hafta içi 08.30 ve 18.00 saatleri arasında hizmet vermektedir ve çağrı merkezini aramadan önce bulunduğunuz konuma yakın yetkili servis veya Casper şubesi olmasına özen gösteriniz.

Cihazlarınız hakkında çağrı merkezinden bilgi almak için sizden fatura veya garanti belgesi bilgilerini talep edebilirler. Yapacağınız aramalar için operatörünüz sizden ücret tahsil edebilir. Bunlarla birlikte e-posta, sosyal medya, Whatsapp hesaplarından Casper’e ulaşabilirsiniz. Casper’in ülkemize sunduğu bu hizmetlerle birlikte farklı ülkelere de aynı hizmeti sağlamaktadır. 

İlginizi Çekebilir! Turkcell Müşteri Hizmetleri

Casper Sosyal Medya Hesapları

Casper sizlere çağrı merkezi, web sitesi ve çoğu yöntemle sizlere bilgi vermektedir. Bunlarla birlikte Casper sizlere sosyal medya hesaplarından da ulaşım sağlamaktadır. Bu Hesaplar:

Böylelikle Casper’e dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Casper sizlere birden fazla hizmet vermekle birlikte sorularınıza da türlü yollarla cevap vermektedir. Çoğu teknoloji firmasından üstün olan Casper Türkiye’de ve dünyada hızla büyümektedir. Her gün yeni projelere imza atan Casper’e işlemlerinizde güvenebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir! Vodafone Müşteri Hizmetleri Numarası 0542 542 00 00 – 0850 542 0 542

Bu yazımızda sizlere Casper hakkında bilinmeyen bilgilere yer verdik. Casper tarihinden, Casper Müşteri Hizmetleri, online bilgi, çağrı merkezi ve çalışan sayısına kadar bahsettik. Casper hakkında daha fazla bilgi için bizi takip edebilirsiniz. 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu