Çiftçiye Kredi Kartı Veren Bankalar

Çiftçiler dönemsel olarak ekonomik sıkıntılarını aşmak amaçlı yüksek limitlere sahip olan kredi kartları kullanmak isterler. Bu nedenle bankalar çiftçilik ile uğraşan vatandaşlara özel bir kredi kartı sunarlar. İşte bu kredi kartlarından bazıları şu şekildedir;

  1. Ziraat Bankası Çiftçi Kredi Kartı
  • Anlaşmalı üye iş yerlerinden ek taksit imkanı kazanabilirsiniz.
  • Şartları karşıladığınız durumlarda Ziraat Bankası Çiftçi Kredi Kartı ile düşük faizli olarak ürün temini yapabilirsiniz.
  • Yaptığınız tüm harcamaların geri ödeme süresini hasat yaptığınız tarihten sonrasına erteleyebilir böylelikle gecikilen dönem içerisinde faiz ödemekten kurtulmuş olabilirsiniz.

Ziraat Bankası Çiftçi Kredi Kartı’na sahip olmak için herhangi bir Ziraat Bankası şubesine gitmeniz gerekmektedir. Buna ek olarak dilerseniz bireysel internet şubesi üzerindende başvuru yapabilirsiniz.

  1. Deniz Bank Çiftçi Kart

Bu kart sayesinde bütün bankamatiklerden 7/24 olarak ek bir ücret ödemeden nakit çekim işlemi yapabilirsiniz. Yaptığınız alışverişlerden her biri ortalama olarak 20 gün sonrasının ödeme planına aktarılır. Electron ve MaestroCard ile anlaşmalı olan tüm tedarikçi üye işyerlerinden alışveriş yaparak puan kazanabilirsiniz.

  1. Vakıf Bank Tarım Kart

Vakıf Bank’ın Tarım Kart olarak adlandırdığı çiftçi kredi kartı oldukça avantajlıdır. Bu kart sayesinde tüm faturalarınıza otomatik ödeme talimatı oluşturabilir ve yaptığınız tüm harcamaları faizsiz şekilde 6 ay sonrasına erteleyebilirsiniz. Bu sayede hasat zamanınıza kadar kredi kartı borcunuz olmayacaktır. Eğer Tarım Kart sahibi olmak istiyorsanız yapmanız gereken işlem oldukça basittir. Telefonunuzun SMS bölümüne girerek TARIM yazıp bir boşluk bırakıp T.C. Kimlik No’nuzu ekleyerek 5724’e göndermeniz halinde en kısa süre içerisinde size olumlu veya olumsuz yanıt gelecektir.

Saymış olduğumuz üç adet çiftçi kredi kartı tüm bankalar arasında en fazla avantaja sahip olan kartlardır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Sporsell