ref: refs/heads/v3.0

  D-SMART MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  D-Smart abonelik ücreti ne kadar? D-Smart müşteri hizmetleri numarası nedir? D-Smart hakkında merak edilen her şey yazımızda.

  D-Smart, dijital yayın alanında hizmet veren platformlardan biridir. İlk kez dijital yayın yapmaya ise 2007 yılında başlamıştır. 2018 yılı itibari ile el değiştirmiş ve artık Demirören Holding bünyesinde hizmet vermektedir. Türkiye çapında önde gelen adını duyurmuş dijital yayın platformlarından biri olması yönü ile birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Peki D-Smart neden birçok kişi tarafından tercih edilmektedir? D-Smart platformunun içeriği nedir? D-Smart abonelik ücreti ne kadar? D-Smart müşteri hizmetleri numarası nedir? D-Smart hakkında merak edilen her şey yazımızda.

  ­D-Smart Nedir?

  D-Smart hem bir yayın platformu hem de internet sağlayıcısı olarak hizmet veren bir platformdur. İçerik bazında sürekli güncellemeler alması nedeni ile de güncelliğini korumayı başarabilmiştir. D-Smart tarafından verilen dijital hizmetler birçok farklı alanı kapsamaktadır. D-Smart dijital hizmetleri ile film ve dizi yayını yapan kanalları izleyebilir aynı zamanda belgesel yayınları, müzik, radyo, çocuk, yetişkin içerikli yayınlar, spor, ulusal yayın yapan kanallara da ulaşabilirsiniz. İçerik yönünden kullanıcılarını doyurmayı başaran D-Smart aynı zamanda herkesin erişebildiği uydu kanallarına (Türksat ile Hotbird uyduları ile) da erişim imkanı sağlamaktadır. Yaklaşık 100 tanesi HD kalitede hizmet veren toplam 250’den fazla yayın kanalı bulunmaktadır. Bu sayı uydu kanalları hariç D-Smart kanallarıdır.

  D-Smart tarafından verilen hizmetlere uydu yayınlarının yanı sıra D-Smart GO gibi bir hizmet de verilmektedir. Bu platform sayesinde D-Smart kullanıcıları online olarak internet üzerinden de D-Smart kanallarına erişim sağlayabilmektedir. Böylece D-Smart kullanıcıları televizyona bağlı kalmaksızın internetin olduğu her yerde aboneliklerini kolaylıkla kullanabilmektedir.

  D-Smart gibi çok araştırılan; Digitürk müşteri hizmetleri direkt bağlanma, iletişim bilgileri için tıklayın.

  D-Smart Tek Fatura Ödemesi Nedir?

  D-Smart kullanıcıları hem internet hem de yayın bazında D-Smart üzerinden hizmet alarak tek fatura halinde ödemelerini yapabilmektedir. D-Smart İnternet Hizmetleri 2010 yılından itibaren D-Smart Net adı altında hizmet vermeye başlamıştır. Böylece D-Smart üzerinden yayın ve internet hizmeti alan kullanıcılar tek fatura ile ödeme imkanına sahip olabilmektedir.

  Neden D-Smart?

  D-Smart kullanıcılarına bu hizmeti neden almaya devam ettiklerini yani aboneliklerinin nedeni sorulduğu zaman genel olarak aynı cevaplar alınmakta. Özellikle futbol sevdalıları tarafından istisnasız sürekli abonelik yapılan D-Smart, bazı futbol maçlarını yayınlayan tek yayın platformudur. Ülkemizde bulunan 4 büyük futbol takımının (insanlar arasında 4 büyükler olarak bilinen) Avrupa içerisinde yapılan maçları sadece D-Smart üzerinden izlenebilmekte.

  D-Smart tarafından verilen hizmetler sadece D-Smart GO ile de sınırlı değildir. D-Smart HD ve D-Smart HD Plus, D-Fix gibi yayın hizmetleri de mevcuttur.

  D-Smart Abonelik Ücreti Ne Kadar?

  D-Smart abonelik ücreti, abone olmayı düşünen birçok kişi tarafından merak edilmektedir. D-Smart abonelik işlemleri için en yakın D-Smart bayisi ile iletişime geçebilir veya müşteri hizmetlerinden destek alarak abonelik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Abonelik işlemleri için ayrıca D-Smart online web sitesi olan www.dsmart.com.tr adresini de ziyaret edebilirsiniz. D-Smart HD abonelik ücreti değişiklik göstermekle birlikte ayda 19 Türk Lirasından başlamaktadır. Ödemeleri aylık yapabiliyorken aynı zamanda peşin olarak da ödeyebilirsiniz. Böylece aylık ödemeler ile sürekli ödeme yapmanıza gerek kalmaz. Diğer platformlara göre farklılık gösterdiği bir nokta da aylık abonelik ücreti ödemiyor oluşunuz. Bir kereliğe mahsus ürünü satın almanız yeterli olmakta. Ancak ürün içerisinde de ücretli olarak satılan bazı kanallar veya filmler bulunmakta. Bu nedenle ürünü satın almak D-Smart bünyesinde verilen tüm hizmetlere ulaşabileceğiniz anlamına gelmemektedir. D-Smart satın alan kişiler ayrıca bir aktivasyon ücreti ödemez. D-Smart aktivasyon işlemi için gerekli olan ödemeyi almayarak müşterilerine aktivasyon hizmetini hediye etmektedir.

  D-Smart Müşteri Hizmetler İletişim Kanalları

  D-Smart Müşteri Hizmetleri İletişim kanalları ile D-Smart üyeliğiniz ve aklınıza takılan sorular hakkında bilgi alabilirsiniz. Peki D-Smart Müşteri Hizmetleri iletişim kanalları nelerdir?

  D-Smart online iletişim kanalı olan www.dsmart.com.tr adresinden tüketici şikayetleri kanalı ile online işlemlere giriş yapabilirsiniz. Akabinde online işlemlere giriş yaptıktan sonra şikayet ve dileklerini ifade edebilirsiniz. Tüketici şikayetleri kanalı ile bildirilen şikayetler en geç 10 iş günü içerisinde cevap alabilirsiniz.

  Daha hızlı bir iletişim kanalı tercihi olarak D-Smart müşteri hizmetleri telefon numarası  aranabilmektedir. D-Smart müşteri hizmetleri telefon numarası 0850 266 02 66 numaralı hattır. Bu numaradan D-Smart paketleri hakkında bilgi alabilir veya halihazırda D-Smart abonesi iseniz paketleriniz ve aboneliğiniz hakkında detaylı bilgi alarak sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

  Ayrıca D-Smart tarafından telefon kanalı ile aranarak bilgi almak için D-Smart online web sitesi üzerinden kişisel iletişim formu doldurabilirsiniz. İletişim formunu doldurduktan sonra D-Smart yetkilileri tarafından aranarak da merak ettikleriniz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

  Trendyol müşteri hizmetleri iletişim kanalları hakkında bilgi almak için tıklayın.

  Yorumlar

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.