Müşteri Hizmetleri

Banabi Müşteri Hizmetleri İletişim

Banabi müşteri hizmetleri üzerinden birçok konuda bilgi alabilirsiniz. Ürünler hakkında bilgilendirmenin yanı sıra herhangi bir sorun yaşamanız halinde teknik destek için doğrudan Yemek Sepeti Banabi müşteri hizmetlerinden faydalanmanız yeterli olacaktır.

Banabi Nedir?

Yemek Sepeti Banabi ülkemizde tanınmış dağıtım firmalarının arasında yer almaktadır ve müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için yapmış olduğu çalışmalarla ülkemizde çoğu birey tarafından tanınmıştır.

Firmanın üzerine yoğunlaştığı alan ise siparişlerin hızlı bir şekilde getirilmesidir. Ortalama 10-45 dakika arasında siparişlerinizi kapınıza ulaştıran Banabi bu sayede ülkemizdeki gelişimini hızla sağlamaktadır. Restoranlardaki dağıtım süresi ile eşit çalışmaya özen gösteren Banabi siparişlerini düzenli ve özenli bir şekilde dağıtmaktadır. Firmanın ana merkezi İstanbul Şişli Esentepe’dedir.

Banabi Yemek Sepeti

Ülkemizde dağıtım firmalarının az olduğu bu dönemde Banabi oldukça büyük ivme kazanmıştır. Şimdilik Büyükşehirlerde hizmet vermekte ve hızla büyüyerek diğer şehirlere de ulaşım sağlamaktadır.

Birçokları tarafından bilinmez ancak Banabi, Yemeksepeti’nin geliştirdiği bir isimdir. 2019 yılında hizmete sunulan Banabi’nin hizmetini bir market olarak da tanımlamak mümkündür. Banabi üzerinden aldığınız hizmetler hakkında herhangi bir sorunuz ya da benzeri bir durum ile karşı karşıya kaldığınızda müşteri temsilcileri ile görüşebilirsiniz. Banabi müşteri hizmetlerine ulaşabileceğiniz kanallar ise aşağıdaki gibidir;

  • Yemek sepeti mobil uygulaması,
  • Yemek sepeti Banabi web sitesi,
  • Sosyal medya kanalları,
  • Çağrı merkezi.

Banabi müşteri hizmetleri ile iletişim kurabileceğiniz kanalları yazımızın devamında derledik.  

Yemek Sepeti Mobil Uygulaması

Yemek Sepeti tarafından sunulan Banabi hizmetleri birçok yönden kullanıma açıktır. Banabi mobil uygulaması üzerinden ihtiyacınız olan birçok işlemi gerçekleştirebilir bunun yanı sıra müşteri hizmetlerine kolayca ulaşarak sorunlarınızı da çözebilirsiniz.

Banabi müşterilerine en iyi hizmeti sağlayabilmek için neleri geliştirdi? Cihazlarınızdan online olarak erişim sağlayabileceğiniz bir uygulama ve bir web sitesi geliştirmiştir. Öncelikle App Store ve Google Play Store’dan indirebileceğiniz uygulama olan Yemek Sepeti uygulaması ile siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. Hesabınızı oluşturduktan sonra giriş yapın, ardından istediğiniz ürünü sipariş edin bunun için banka kartı veya internet bankacılığı ile ödeme yapabilirsiniz.

Yemek Sepeti Banabi Web sitesi

Web sitesi ile sizlere bilmediğiniz bilgileri sizlere sunmakta ve sorularınıza çeşitli yollarla cevap vermektedir. Web sitesinin sizlere sunduğu bazı hizmetler:

– Uygun fiyatlı çeşitli ürünlerle sizlerin karşısına çıkan Banabi ’den ürününüzü sipariş ettikten sonra kurye takibi hizmeti sayesinde siparişinizin nerede olduğunu görebilirsiniz.

– Ana merkezinin yerini detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

– Sosyal medya uygulamalarını öğrenebilirsiniz.

– Çağrı merkezi numarasını öğrenerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

– Fırsat ürünlerini öğrenebilirsiniz.

Her gün farklı projelere imza atan Banabi müşterilerine farklı fırsatları da sunmaktadır. Banabi ‘den detaylı bilgi almak için çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Banabi Müşteri Hizmetleri- Çağrı Merkezi

Banabi çağrı merkezi üzerinden geciken siparişleriniz hakkında bilgi alabilir ya da olası müşteri sorunları hakkında destek alabilirsiniz. Ürünler ile ilgili bilgi almak için doğrudan aşağıda yer alan müşteri hizmetleri iletişim numarasını kullanmanız mümkün.

Eğer aradığınız ürünü veya bilgiyi web sitesinden bulamadıysanız Banabi çağrı merkezini arayarak öğrenebilirsiniz. Çağrı merkezi numarası 444 5 445‘dir. Günün tüm saatlerinde hizmet sunan Banabi çağrı merkezi sizlere her konuda yardımcı olacaktır.

banabi musteri hizmetleri 1
Banabi Müşteri Hizmetleri İletişim 3

Banabi Müşteri Hizmetleri

Ürünler ve hesaplarınız hakkında Çağrı merkezinden bilgi alabilmek için sizden ürünün fatura bilgilerini talep edebilirler. Yapacağınız aramalar için operatörünüz hattınızdan ücret tahsil edebilir. Bunlarla birlikte e-posta, sosyal medya hesaplarından Banabi ’ye ulaşabilirsiniz. Getir ana merkez numarasına direkt olarak bağlanmak 212 359 18 00 numarasını aramayı gerektirir.

Banabi sizlere çeşitli yollarla hizmet vermekle birlikte sorularınıza da cevap vermektedir. Çoğu dağıtım firmasından üstün olan Banabi Türkiye’de hızla büyümektedir. Her gün farklı projelere imza atan Banabi’ye işlemlerinizde güvenebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir! Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri

Bu yazımızda Banabi hakkında bilinmeyen bilgilere yer verdik. Banabi tarihine, online bilgilere ve çağrı merkezine kadar bahsettik. Banabi hakkında daha fazla bilgi için bizi takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu