Müşteri Hizmetleri

İstegelsin Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma

İstegelsin firması müşteri hizmetlerine direkt bağlanma imkanı veren nadir sanal market aplikasyonlarından birisidir. Çoğu sanal market platformu müşteri hizmetlerini whatsapp veya uygulama içerisinde gömülmüş olan canlı yardım bölümünden vermektedir. Diğer firmaların takındığı bu tutum şikayet anında çok geç geri dönüşlere sebep olmaktadır. Sanal market uygulamalarında eksik sipariş yüzünden çok şikayet oluşmaktadır. Bunun asıl nedeni marketlerde çalışan insanların yeterince dikkatli olmaması ve sipariş yığılması anında kriz yönetiminin sağlıklı işleyemiyor oluşudur. Yine de istegelsin müşteri hizmetlerine bağlanma ofis ya da ev alışverişinde çıkan problemler için güzel bir çözüm yoludur. Sanal market uygulamalarının bir sürü iletişim yöntemi vardır. İnsanlar tarafından çoğunlukla telefonla bağlanma yöntemi seçilmektedir çünkü en hızlı sonuç veren yöntemlerden bir tanesidir. Sadece ürün eksik sipariş gelmesi olarak değil sanal market uygulaması üzerinden yaşadığınız genel sistem sorunları hakkında, kurye ile ilgili deneyimleriniz ile ilgili müşteri hizmetleri operatörleri yardımcı olmaktadır. İstegelsin firmasında şikayet oluşturmak amaçlı bir yol izleyecekseniz çeşitli şikayet sitelerinden şikayet oluşturmanız daha yararlı olacaktır. Telefon ile aranmalarda müşteriyi yatıştırmaya yönelik eğitimleri operatörlere verdiklerinden çözüm yolu olarak e-mail veya da şikayet sitelerinden şikayetinizi oluşturabilirsiniz.

İstegelsin Müşteri Hizmetleri Numarası

  • 0850 255 17 17 telefon numarası üzerinden İSTEGELSİN müşteri hizmetleri‘ne ulaşım sağlayabilirsiniz.

İstegelsin Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma

İstegelsin çağrı merkezinde tuş yönlendirmeleri yoktur. Telefon ile (0850 255 17 17) aradıktan sonra direkt olarak müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

İstegelsin Çağrı Merkezi Çalışma Saatleri

İstegelsin müşteri hizmetlerinin çalışma saatleri 09:00 ve 00:00 arasındadır. Bunlar genel çalışma saatleridir. Bayram günlerinde ya da resmi tatillerde çalışma saatlerinde esneklik olabilme durumunu göz önünde bulundurmanız gerekmektedir.

İstegelsin Müşteri Hizmetleri E-mail Adresi

Konu başında da belirttiğimiz gibi telefonla aramak en hızlı çözüm yoluyken genelde sistemsel sorunlar için çağrı merkezleri e-mail ile yönlendirme yoluna gidebilmektedir. İstelgelsin sanal market uygulamasının elektronik posta adresi musteri.hizmetleri@istegelsin.com dur. Genelde 1 iş günü içerisinde dönüm sağlanmaktadır.

Eğer iletişim adreslerine ulaşamadıysanız ve iletişim adresleri güncellendiyse mutlaka yorum kısmında bize belirtirseniz bizde gerekli düzenlemeleri yaparak insanların istegelsin müşteri hizmetlerine bağlanma yolunda daha verimli bir şekilde yardımcı olabiliriz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu