Halkbank Müşteri Hizmetleri

Halkbank Müşteri Hizmetleri, çağrı merkezi, iletişim kanalları ve çok daha fazlası için doğrudan sitemizi inceleyebilirsiniz.

Dünyaca ünlü banka firmalarının arasında yer alan Halkbank müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için yaptığı bu çalışmalarla hem ülkemizde hem dünyada fazlasıyla tanınmıştır. 1933 tarihinde kurulan ancak 1938 yılında devreye giren bu firma bugüne kadar yapmış olduğu farklı farklı çalışmalarla dünyadaki banka sıralamasında 159.sıraya girmeyi başarmıştır.

Halkbank İletişim

Bugün ki toplam serveti 595,7 milyar TL’dir. Kurucusu Türk Cumhuriyeti olan bu bankanın CEO’su Osman Arslan’dır. 17.180’e yakın çalışan sayısı vardır ve 1006’ya yakın şube sayısı vardır. ‘Üreten Türkiye’nin Bankası’, ‘Halk İster Halkbank Yapar’ sloganlarıyla öne çıkan Halkbank düzenli şubeleriyle müşteri memnuniyetini arttırmaktadır. Şubelerde telefon görüşmesi yapabilir, bankacılık işlemlerinizi yapabilir, bilmediğiniz bilgiler hakkında bilgi alabilirsiniz. Genel Merkezi İstanbul Ataşehir’dedir. Yan Kuruluşları:

  • Halk Yatırım Menkul Değerler
  • Halk GYO
  • Halkbank Belgesel
  • Halkbank AD Skopje
  • Halk Finansal kiralama A.Ş.
  • Halk Osiguruvanje A.D Skopje

Gibi yan kuruluşlardır, üst kuruluşu ise Türkiye Varlık Fonu’dur. Esnafa, sanayiciye ucuz kredi vermek için oluşturulan firma müşteri memnuniyetini her zaman en üst düzeyde tutmaktadır. Halkbank müşterileri için online bilgi alabilecekleri bir yer yapmış mıdır?

Halkbank İletişim Formu

Halkbank iletişim formu, müşterilerin bankaya ulaşmak amacı ile kullandığı yöntemlerden biridir. Halkbank müşteri temsilcileri iletişim kurma yolunu deneyebilir ya da iletişim formu aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Halkbank iletişim formu resmi bir yazışma niteliği taşımaktadır. Bu nedenle iletişim formu üzerinden durdurulan kurulan irtibatlar resmi kabul edilir. Aşağıdaki linke tıklayarak Halkbank iletişim formunu doldurabilirsiniz.

Halkbank İletişim Formu

Halkbank Online Bilgi

Halkbank kurumsal olan web sitesi ile sizlere hizmet vermektedir. Web sitesinin her bölümünden aradığınız sorulara yanıt bulabilirsiniz. Bankacılık işlemleri hakkında bilgi edinmek için bu siteyi kullanabilirsiniz. İnternet bankacılığı sayesinde 7/24 istediğiniz birden fazla işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede şubeye gitmeden cihazlarınızdan işlemlerinizi halledebilir, hesaplarınız hakkında bilgi alabilirsiniz. Halkbank uygulamasını App Store veya Google Play Store’dan indirebilirsiniz. Giriş yapıp hesaplarınız hakkında bilgi alabilirsiniz. Para gönderme veya çekme, kredi ve fırsatlar hakkında da bilgi alabilirsiniz. Halkbank Çağrı merkezi nedir?

İlginizi Çekebilir! Sürat Kargo Müşteri hizmetleri

Halkbank Çağrı Merkezi

Hesaplarınız ile ilgili bilgileri web sitesinde arayıp da bulamadıysanız çağrı merkezini arayarak istediğiniz bilgiyi öğrenebilirsiniz. Yapacağınız banka işlemleri için hesaplarınız hakkında gerekli bilgileri bilmeniz gerekmektedir. Çağrı merkezi numarası 0850 222 0400‘dür.

Halk Bankası iletişim amacı kullanabileceğiniz iletişim numaraları aşağıdaki gibidir;

  • 444 0 444
  • 0850 222 0 401
  • 444 0 401

Yapacağınız bu aramalar için hattınızdan ücret tahsil edilebilir. Halkbank’ın müşterilerine sunduğu bu kadar hizmetle birlikte dünya üzerinde saygınlığı da artmaktadır. Halkbank mesajlarla sizlere bilgi verir mi?

İlginizi Çekebilir! UPS Müşteri Hizmetleri

Halkbank Sms İle Bilgilendirme

Banka işlemlerinde giriş yapmak için doğrulama kodu almanız gerekmektedir ve bunu Halkbank telefonunuza yollamaktadır. Bunun gibi birçok işlemde Halkbank müşterilerini Sms aracılığıyla bilgilendirmektedir. Eğer Halkbank’a bir mesaj yollamak istiyorsanız Halkbank web sitesinden veya uygulamasından numarasını öğrenip atabilirsiniz.

Halkbank sizlere birden fazla hizmet vermekle birlikte sorularınıza da farklı yollarla cevap vermektedir. Çoğu firmadan üstün olan Halkbank dünyada ve Türkiye’de hızla büyümektedir. Her gün yeni projelere imza atan Halkbank’a işlemlerinizde güvenebilirsiniz.

Bu yazımızda sizlere Halkbank hakkında bilinmeyen bilgilere yer verdik. Halkbank müşteri hizmetlerinden, online bilgi, çağrı merkezi, sms ile bilgilendirmesine kadar bahsettik. Halkbank hakkında daha fazla bilgi için bizi takip edebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.