Bosch Müşteri Hizmetleri

Dünyaca tanınan teknoloji firmalarının arasında bulunan Bosch müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek için yapmış olduğu bu çalışmalarla hem ülkemizde hem dünyada çoğu insan tarafından tanınmıştır. 1886 yılında Robert Bosch tarafından kurulan firma ile o günden bu güne yana farklı teknolojiler geliştirip insanlara sunarak dünya üzerinde tanınmaya başlanmıştır. Günümüzdeki CEO’su Volkmar Denner’dir.

Genel merkezi Almanya Gerlingen’dedir. ’Yaşam İçin Teknoloji’ sloganıyla öne çıkan Bosch ürettiği teknolojilerdeki her ayrıntıya dikkat etmektedir. Bu da müşterilerinin saygınlığını kazanmasına yardımcı olmuştur. Bu ayrıntılar için Bosch 400.100’e yakın profesyonel çalışanıyla her gün farklı teknolojilere imza atmaktadır.

Bosch’u diğer firmalardan üstün tutan özelliği ise ürünlerinin fiyatının ekonomik olması ve performansının yüksek olmasıdır, Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, Kulaklık, Şarj Aleti, gibi birden çok ev eşyası üreten Bosch bunlarla birlikte cihazlarına kendi yazılımını da üretmiştir. Merak edilen sorulara Bosch nasıl cevap verir?

Bosch Musteri Hizmetleri 2

Bosch Online Bilgi 

Bosch kendi oluşturduğu web sitesiyle sizlere her bölümünden yardımcı olabilir. Cihaz fiyatlarını, kurucularını, geliştiricilerini, nasıl bilgi alabileceğinizi, fiyat performans ürünlerini, evinize en yakın Bosch şubesi gibi bilgileri web sitesinden öğrenebilirsiniz.

Web sitesinin istediğiniz birçok özelliğinden yararlanabilirsiniz. Örneğin sitedeki ‘ürünü keşfedin’ bölümünden ürünler hakkında merak ettikleriniz hakkında bilgi alabilirsiniz. Bosch çağrı merkezi nedir?

Bosch Çağrı Merkezi

Eğer aradığınız bilgiyi web sitesinden bulamadıysanız Bosch çağrı merkezini arayarak öğrenebilirsiniz. Çağrı merkezi numarası 444 6 333 numarası ile hafta içerisinde 7/24 hizmet vermektedir ve çağrı merkezini aramadan önce bulunduğunuz konuma yakın yetkili servis veya Bosch şubesi olmasına özen gösteriniz.

Cihazlarınız hakkında çağrı merkezinden bilgi almak için sizden fatura veya garanti belgesi bilgilerini talep edebilirler. Yapacağınız aramalar için operatörünüz sizden ücret tahsil edebilir. Bunlarla birlikte e-posta, sosyal medya, Whatsapp hesaplarından Bosch’a ulaşabilirsiniz. Bosch’un ülkemize sunduğu bu hizmetlerle birlikte farklı ülkelere de aynı hizmeti sağlamaktadır. 

İlginizi Çekebilir! Beko Müşteri Hizmetleri

Bosch Sosyal Medya Hesapları

Arçelik sizlere çağrı merkezi, web sitesi ve çoğu yöntemle sizlere bilgi vermektedir. Bunlarla birlikte Arçelik sizlere sosyal medya hesaplarından da ulaşım sağlamaktadır. Bu Hesaplar:

Böylelikle Bosch’a dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Bosch sizlere birden fazla hizmet vermekle birlikte sorularınıza da türlü yollarla cevap vermektedir. Çoğu teknoloji firmasından üstün olan Bosch Türkiye’de ve dünyada hızla büyümektedir. Her gün yeni projelere imza atan Bosch’a işlemlerinizde güvenebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir! Banabi Müşteri Hizmetleri İletişim

Bu yazımızda sizlere Bosch hakkında bilinmeyen bilgilere yer verdik. Bosch tarihinden, Bosch Müşteri Hizmetleri, online bilgi, çağrı merkezi ve çalışan sayısına kadar bahsettik. Bosch hakkında daha fazla bilgi için bizi takip edebilirsiniz. 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.