Amazon Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma

Amazon hizmetleri kısa zaman önce hayatımıza girmişti. Uzun zamandır, dünyada zaten amazon faaliyet göstermekteydi. Şirket, bilişim alanında, yapay zeka alanında yüksek yatırımlar yapan bir şirkettir. CEO’su her yıl dünyanın en zengin iş adamlarından bir tanesidir. Dünyada da elektronik alışveriş ve uzaktan alışverişin ana akım şirketlerinden bir tanesi olan Amazon kısa süre önce Türkiye’de faaliyet göstereceğini açıklamasıyla beraber hepimiz bu sektöre gelen büyük oyuncunun kampanyalarını bekler olmuştuk. 2018 yılında Türkiye’de faaliyet göstermeye başlamıştır. Geçen kısa süre içerisinde yüksek satış hacmini yakalamış aynı zamanda da lojistik anlayışına yeni bir bakış açısı getirmiştir. Ürün kargolamasında Amazon’un üzerinde daha iyi bir şirket yoktur diyebilecek kadar iyi bir operasyon yönetmektedirler. Amazon, müşteri hizmetleri konusunda da dünya çapında başarısı olan bir firmadır. Firmanın sahip olduğu bu muhteşem müşteri hizmetleri sistemi sayesinde yaptığı satış adetine göre çok düşük şikayetler gelmektedir. Amazonla ilgili bir ufak püf nokta verelim. Eğer fiyatı düşük bir ürün alırsanız ve bozuk olduğu ya da hatalı olduğu, istediğiniz gibi gelmediği durumda ürünü geri göndermenize gerek kalmadan yenisini yolluyorlar. Tabii her amazon ürünü için geçerli değil. Sonra buraya gelip; ” BilgiBankam yaktın beni” demeyiniz. Mail üzerinden de des

Amazon Müşteri Hizmetlerine Direkt Bağlanma 

  • 0 850 390 21 53 telefon numarasını hesap sahibi aradığında gelen telesekreter ile var olan sorunun kategorisine yönelik tuşlama yapıp bağlanabilirsiniz. Bağlanırken mutlaka hesap sahibi amazon müşteri hizmetlerini arıyor olmalıdır.

Amazon Yardım Merkezi Adresi

Esentepe Mahallesi Bahar Sokak No: 13/52 Şişli, İstanbul Amazon’un binasının olduğu adrestir. Amazon operasyonel faaliyetlerini bu adreste yönetmektedir.

Amazon Destek Formu Oluşturma

Amazonla ilgili siparişinizde sorun yaşıyorsanız amazon internet sayfası üzerinden siparişini seçerek siparişiniz ile ilgili sorunu mesaj bölümünde belirtiniz. Daha sonrasında kısa süre içerisinde sizleri arayacak ya da e-mailinize destek talebiniz ile alakalı geri bildirimde bulunacaklardır.  Amazon Destek formu bağlantısı mavi renkli bağlantı yazısının üzerine tıkladığınızda sizi oraya atacaktır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.