Hotmail Aç, Hotmail Kaydol

Microsoft’un bizlere sunmuş olduğu ücretsiz e-posta hesabı hotmail’e yazımızın devamını okuyarak sahip olabilirsiniz. Hotmail mail hesabı açarak istediğiniz kişilere mail atabilir ve alabilirsiniz. İnternet kullanıcılarının artık mail hesabı olmadan hiçbir yere üye olma şansları kalmadı. Hotmail hesabı alarak istediğiniz platforma üye olabilirsiniz. Örnek vermek gerekirse Facebook, Instagram, Twitter gibi sosyal medya platformlarına üye olmak için e-posta hesabınız olması gerekmektedir.

Dünyada ve Türkiye’de en çok kullanılan mail hesapları arasında bulunan Hotmail, bizlere mail hesabı olan kişiler ile iletişime geçme olanağı veriyor. Hotmail hesabını kullanarak sadece mail atmakla kalmıyorsunuz, Skype ve Windows kullanıcı hesabı da oluşturarak imkânlardan sonuna kadar yaralanmış oluyorsunuz.

Hotmail Hesabı Nasıl Açılır?

İletişimin zirve yaptığı günümüzde mail hesabı açmak artık daha kolay hale gelmiştir. Günde yüzbinlerce mail hesabı açılıp kapanmaktadır. Hotmail mail hesabı açmak için ilk olarak Hotmail Kaydol sayfasına giriyoruz. Bağlantıdaki sayfayı açtığımızda diğer mail platformlarına kayıt olurken gördüğümüz kayıt formu karşımıza çıkmaktadır. Sayfanın altında “ Yeni bir e-posta adresi alın “ yazısına bir kere tıklıyoruz. Tıkladıktan sonra yukarıda “ Yeni E-Posta “ yazısı bulunan kutucuğa istediğimiz bir kullanıcı adı yazıyoruz.

Daha önce kullanılmamış bir ad seçmeliyiz. Devamında en az 8 karakterli, büyük küçük harf olan ve özel karakterlerden oluşan bir parola belirliyoruz ve “ İleri “ butonuna tıklıyoruz. Sonrasında adımızı ve soyadımız yazıyoruz. Aynı şekilde “ İleri “ butonuna tekrar tıklıyoruz. Açılan sayfada hangi ülkede yaşadığınız ve doğum tarihiniz sorulmaktadır. Buradaki istenilen bilgileri girdikten sonra ileri butonuna tıklıyoruz. En son olarak karşımıza “ Devam etmeden önce, hesabı gerçek bir insanın oluşturduğundan – olduğundan emin olmak istiyoruz. “ yazısı çıkacaktır. Resimde gördüğünüz sayı ve yazıları, büyük – küçük harf olayına dikkat ederek aşağıda bulunan kutucuğa yazıyoruz. Eğer resimdeki karakterleri okuyamıyorsanız, resmin yanında bulan “ Yeni “ butonuna tıklayarak yeni bir karakterin olduğu resim ekrana gelecektir.

Karakterleri kutuya yazdıktan sonra “ İleri “ butonuna tıklıyoruz. Sayfanın devamında bizi profil sayfamız karşılayacaktır. Artık Hotmail hesabımızı açmış bulunmaktayız, dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Sporsell