İninal Kart Hesabı Nasıl Açılır?

İninal kart hesabı nasıl açabileceğimizi ve nasıl kişileştirebileceğimiz yazımda anlatacağım. İninal Kart internetten güvenli ve kolayca alışveriş yapılabilmesi için yapılan bir kart olamamakla birlikte bu kartla MasterCard logosu gördüğünüz her yerden alışveriş yapabilirsiniz.  Banka kartı ve kredi kartı geçen her yerde de MasterCard’ın da geçerli olduğunu hepimiz biliyoruz. İninal kart bir kredi kartı değil ön ödemeli bir karttır yani ininal hesabımıza ne kadar para yüklersek sadece yüklediğimiz kadarını harcarız. Diyeceksiniz ki “Ee biz bu kartı para yatırıp kullanabileceksek neden nakit alışveriş yapmayalım ?” doğru söylüyorsunuz fakat bu kartın amacı internetten alışveriş yapabilmek içindir. İninal kartı yaş farketmeden herkes alabilmesi de ayrı bir avantajdır. Şimdi ininal hesabımı nasıl açacağımıza geçelim.

İninal Hesabı Nasıl Açılır?

İninal hesabı açabilmemiz için ilk olarak www.ininal.com web adresine giriyoruz. Sayfayı açtığımızda sağ üstte bulunan “Yeni Hesap Aç” butonuna tıklıyoruz. Yada akıllı telefonlarımıza ininal cüzdan uygulamasını indiriyoruz. Uygulamayı açtığımızda sağ altta bulunan ” Yeni Kayıt Ol” butonuna tıklıyoruz. Burdan sonra ki adımlar bilgisayar ve akıllı telefonlar da aynı olarak devam edecektir. Açılan sayfada kişilsel bilgilerinizi girebileceğiniz alanlar vardır. Buradaki alanları doğru olarak doldurmanız gerekmektedir. Kişisel bilgilerinizi girdikten sonra “Devam” butonuna basarak telefonumuza doğrulama kodu gelmesini sağlıyoruz. Telefonumuza gelen doğrulama kodunu sayfada bulunan ilgili yere yazıyoruz ve devam butonuna basıyoruz ve kaydımız tamamlanmış oluyor. Şimdi ise sistem bizden ininal kartı eklememizi istiyecektir. Bizim yapmamız gereken ininal kartımızı kişiselleştirmektir için daha önce ininal kart satış noktalarından kartımızı almanız ve ya ininal cüzdan uygulamasından ücretsiz sanal kart oluşturmanız  gerekmektedir.

İninal Kart Nasıl Kişiselleştirilir?

Almış olduğumuz kartı kişiselleştirmek için ininal.com‘a giriş yaparak “Online işlemlere Giriş Yap” butonuna tıklıyoruz ve açılan sayfa da bulunan yeni kart ekle ile kartımızı ekleyeceğimiz yer açılıyor. Buraya 16 haneli ininal kartımızın üzerinde bulunan kart numaramızı yazıyoruz. Altına ise geçerlilik tarihini işaretliyoruz ve üç haneli CVC2 kodunuda yazarak devam butonuna basıyoruz. Bu işlemler bittikten sonra artık hesabınızda ki bakiyeyi öğrenebilir ve diğer işlemleri yapabilirsiniz. Keyifli alışverişler…

Yorumlar

  1. Serhad avatarı Serhad dedi ki:

    Davet kodum: se660597 bu kodu gir 5tl kazan!!!!!

  2. Umut avatarı Umut dedi ki:

    İninal a k
    art açmak istiyorum