TEB’ ten Satılık 2. El Araçlar

Türkiye Ekonomi Bankası olan TEB’in özellikle Tüketici Finansmanı sayfasında yer alan 2. El arabalar hakkında merak ettiğiniz detayları sizlere buradan açıklamak istiyoruz.

TEB üzerinden ihaleye nasıl katılabilirsiniz?

Bunun için öncelikli olarak ihaleye katılmak için almak istediğiniz aracın %20 oranında teminat göstermeniz gerekmektedir. Yani bankada en az %20 oranında paranızın bulunması gerekmektedir.

Başvuruda bulunduğunuz aracın satış işlemlerini kazanmanızdan hemen sonra satış tarihinden itibaren 10 gün içerisinde aracınızın teslimatı sizlere yapılacaktır. Ancak burada daha önce yatırmış olduğunuz %20 teminat oranının geri kalan kısmını ihaleden hemen sonra 7 gün içerisinde yatırmış olma şartınız bulunmaktadır. Bu yüzden bu detaya dikkat etmeniz gerekmektedir.

Araç eğer yatmamış olan MTV ödemeleri de bulunuyorsa bunları yatırmanız gerekmektedir. Aynı zamanda muayenesi geçmiş araçlar için de sizlere verilecek olan 7 günlük süre içerisinde aracın muayenesini yaptırdıktan hemen sonra kendi adınız ruhsat çıkartma işlemlerini başlatma şansınız bulunmaktadır.

İlanda bulunan arabalar

Bankadan alınmış olan kredilerin ödenmesinde sıkıntı çeken müşterilerin ipotek göstermiş olduğu araçları sizlerde ihaleye girerek satın alma şansını yakalamış olabilirsiniz. Bunun için TEB Ten Satılık 2. El Arabalar listesinde yer alan araçları güncel olarak takip etmeniz gerekmektedir. Burada yer alan araçların ihale satış tarihlerinden yola çıkarak ve araçların fiyatları hakkında bilgiler alarak araçlara sizlere teklif vererek bankanın sunmuş olduğu bu araçların sahibi olabilirsiniz.

İhaleye nasıl başvurulur işlem basamakları hakkında TEB Araç İhale Başvurusu linkini tıklayın ve işlem basamaklarını inceleyiniz ancak öncelikle altta bulunan güncel araç listesi ve fiyat listesini inceleyiniz ve aklınız kesenenize uyan araç var ise başvurunuzu yapın hayırlı olsun.

https://www.tebcetelem.com.tr/Icra-Satisindaki-Araclar.aspx

Özetle yukarıda bulunan bankanın resmi internet sitesinden araçları görebilir fiyat ve model kıyaslaması yapabilir siniz. Aklınıza yatması halinde nasıl satın alınır ihaleye nasıl girilir size kısaca izah etmeye çalıştık bu işin aracılığı felan yoktur bizaat takip ediniz ve kimseye itibat etmeyin.

Yorumlar

  1. Mahmut avatarı Mahmut dedi ki:

    Gayet anlaşiliŕ sekilde aciklanmis