ref: refs/heads/v3.0

  Vakıf Katılım Telefon Bankacılığı – 0850 202 1 202

  Vakıf Katılım Bankası müşterileri 0850 202 1 202 numaralı Vakıf Katılım çağrı merkezini arayarak birçok bankacılık işlemini, şubeye veya ATM’ye gitmeden, istedikleri zaman ve istedikleri yerde halledebiliyorlar.

  Banka kartları kullanımı, mobil bankacılık ve internet bankacılığı gibi uygulamalara giriş için kullanılan şifrelerini de müşteri temsilcisine bağlanmadan, yalnızca telefonlarının tuşlarını kullanarak belirleyebiliyorlar. Müşteri temsilcisine bağlanarak ise birçok bankacılık işlemlerini gerçekleştirebilir, ürün veya hizmetler hakkında detaylı bilgi edinebilirler.

  Vakıf Katılım Telefon Bankacılığında Güvenlik

  Güvenlik hususunu üst düzeyde önemseyen Vakıf Katılım Bankası’nda, kişilerin güncel bilgilerini doğrulaması ile güvenlik adımlarını aşmaları istenmektedir. Bu sebeple müşterilerin bankada bulunan bilgilerinin güncel bilgiler olması çok önemlidir. Eğer değişen/yenilenen bilgiler var ise, şube kanalı ile bu bilgilerin banka nezdinde güncellenmesi gerekmektedir.

  Vakıf Katılım Telefon Bankacılığı’nda Müşterilere Sunulan Hizmetler:

  Vakıf Katılım Bankası müşterilerinin 365 gün 24 saat ulaşabilecekleri Vakıf Katılım Telefon Bankacılığı, müşterilere hiçbir zahmete girmeden, sıra beklemeden ve zaman kaybetmeden, yalnızca bir telefon açmak kadar kolay olan birçok bankacılık hizmetini hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilmelerini sağlıyor. Müşterilerinin hayatına büyük kolaylık getiren bu uygulama en sık kullanılan bankacılık işlemlerinin şube veya ATM kanalı olmadan ve daha güvenli bir şekilde gerçekleştirilebilmesi anlamına geliyor. Müşterilere telefon bankacılığı üzerinden sunulan bankacılık işlemleri:

  • Hesap işlemleri,
  • Kart işlemleri,
  • Şifre işlemleri,
  • Yatırım işlemleri,
  • Ödemeler,
  • Para transferleri,
  • Döviz işlemleri,
  • İnternet bankacılığı destek hattı.
  Yorumlar

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.