Evkur Müşteri Hizmetleri Numarası

Evkur, senetle banka kredisine gerek kalmadan ürün satışı yapan bir mağaza zinciridir. Oldukça geniş olan müşteri mağaza ağı ile bir çok kişi buradan taksitle alışveriş yapmaktadır.

Evkur Çağrı Merkezi ile de bir çok müşterisine hizmet vermekte olup borç takibi senet vb tüm sorunlarınızı evkur müşteri hizmetlerini arayarak çözebilirsiniz.

Peki evkur çağrı merkezi aracılığı neler yapılır derseniz kısaca izah edelim, Öncelikle mevcut borç durumuzu yine kalan taksit sayınızı sözleşme örneği talebi ile birlikte ürün değişimi şikayetleri gibi bir çok konuyu danışabilirsiniz. Sözleşmeinizin iptali sipariş yada iade edilen ürünün durumu ayıplı mal iadesi gibi bir çok sorunu giderebilirsiniz.

EvKur Müşteri Hizmetlerine Nasıl Ulaşırım?

Bunun için bir kaç yol bulunmaktadır öcenlikle alışveriş yaptığınız mağazaya bizzat giderek sorunuzu iletebilirsiniz. Yine EvKur Telefon Numarası olan 0212 473 46 46 nolu telefonu ile Sabah 09.00 ile 20.00 saatleri arası arayabilirsiniz. Ayrıca Evkur İletişim Formu‘nu kullanarak yazılı olarak talebinizi iletebilirsiniz.

İletişim formunu kullanmanız halinde yetkili kişi size 1-3 iş günü içerisinden talebinize ilişkin dönüş sağlayacaktır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Sporsell