Anadolubank WorldCard Başvurusu ve Kampanyaları Özellikleri

Anadolubank, müşterilerine WorldCard sağlamaktadır. Bilindiği gibi bu kredi kartı, ülkemizde yoğun olarak kullanılır. 250.000 civarındaki üye işyerine sahip olmasından dolayı, insanlar hemen her alanda bu kart ile alışveriş yapabilir. Bu yazımızda Anadolubank WorldCard başvurusu nasıl yapılır, kartların özellikleri nedir gibi sorulara cevap vereceğiz.

Anadolubank WorldCard Özellikleri

Türkiye’de World üye işyerlerinden geçerli olan bu kart, dünyada ise VISA ve MasterCard logosunun olduğu yerlerde kullanılabilir. Buna bağlı olarak oldukça geniş bir kullanım alanı olduğu söylenebilir. Bu kartın öne çıkan özellikleri ise şu şekilde sıralanabilir:

Taksitli Alışveriş: Üye işyerlerinden, alınan ürüne bağlı olarak 12 aya kadar taksit imkanı sunar.

WorldPuan: Üye işyerlerinden yapılan alışverişlerde WorldPuan kazanma fırsatı sunar. Her 10 TL’lik alışveriş için 1 puan kazanılır. Bunun değeri ise 0,005 TL’dir. Yapılan kampanyalara bağlı olarak çok daha yüksek oranlarda puan kazanılması söz konusu olabilir. Kazanılan puanlar, yine üye işyerlerinden kullanılabilir.

Nakit Avans: Bu kartın en önemli özelliklerinden birisi, nakit avans vermesidir. İstenilen ATM’den, kart limitine bağlı olarak değişen miktarlarda nakit avans çekilebilir. Böylece insanlar, en zor durumlarında maddi olarak rahatlar.

Bunların haricinde, standart bir kredi kartının genel özelliklerine sahip olduğunun da bilinmesi gerekir. İnsanların bir kredi kartından olan beklentilerini fazlasıyla karşılar.

Anadolubank WorldCard Seçenekleri

Anadolubank, müşterilerine farklı özellikleri olan kartlar sunmaktadır. Müşteriler, bunlardan istediğini tercih edebilir ve bu alandaki ihtiyacını giderebilir. Söz konusu kart seçenekleri ve genel özellikleri aşağıdaki gibidir.

Anadolubank Classic WorldCard

Bu kartın limiti standart olarak 1.500 TL dir. Yıllık ücreti ise 75 TL’dir. Eğer bu karta bağlı ek kart çıkarılırsa, o kart için de yıllık 37 TL ücret ödenmesi gerekir.

Anadolubank Gold WorldCard

Kartın limiti kullanıcıların isteğine bağlı olarak 1.500 TL ile 3.500 TL arasında değişmektedir. Standart bir kredi kartına göre çok fazla özelliği olan Gold WorldCard için ödenmesi gereken yıllık ücret ise 93 TL’dir. Ek kart çıkartılması durumunda, ek kart için banka tarafından yıllık 43 TL talep edilmektedir.

Anadolubank Platinum WorldCard

Anadolubank tarafından sunulan en avantajlı kredi kartıdır. Limiti, kullanıcıların isteklerine bağlı olarak 3.500 TL üzerindedir. Bu kartın yıllık ücreti 106 TL, ek kartının ücreti ise 50 TL’dir.

Anadolubank WorldCard başvurusu, banka şubelerinden yapılabilir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.