Müşteri Hizmetleri

Arçelik Müşteri Hizmetleri

Arçelik müşteri hizmetleri online platformlarda iletişim bilgilerinin sorgulanması yolu ile sıkça araştırılır. Dünyaca tanınan teknoloji firmalarının arasında bulunan Arçelik müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek için yapmış olduğu bu çalışmalarla hem ülkemizde hem dünyada çoğu insan tarafından tanınmıştır.

Arçelik Kurumsal Firması Hakkında

1955 yılında Vehbi Koç tarafından kurulan firma o günden bu güne yana farklı teknolojiler geliştirip insanlara sunarak dünya üzerinde tanınmaya başlanmıştır. Günümüzdeki CEO’su Hakan Hamdi Bulgurlu ’dur. Genel merkezi İstanbul’dadır. ’Arçelik Demek Yenilik Demek’ sloganıyla öne çıkan Arçelik ürettiği teknolojilerdeki her ayrıntıya dikkat etmektedir. Bu da müşterilerinin saygınlığını kazanmasına yardımcı olmuştur. Bu ayrıntılar için Arçelik 19.136’ya yakın profesyonel çalışanıyla her gün farklı teknolojilere imza atmaktadır.

Arçelik’i diğer firmalardan üstün tutan özelliği ise ürünlerinin fiyatının ekonomik olması ve performansının yüksek olmasıdır. Telefon, Dizüstü Bilgisayar, Akıllı Saat, Kulaklık, Şarj Aleti, gibi birden çok cihaz üreten Arçelik bunlarla birlikte kendi yazılımını da üretmiştir. Merak edilen sorulara Arçelik nasıl cevap verir?

arcelik musteri hizmetleri 1

Arçelik Online İletişim Yolu ile Bilgi Alma

Arçelik marka bazında ülkemizde onlarca alışverişin markası olmaktadır. Ürettiği birçok ürün ve kullanım alanı geniş ürünleri ile sıkça tercih edilmektedir. Beyaz eşyadan elektrikli süpürgelere kadar geniş bir üretim alanı olan Arçelik kurumsal şirketinin müşteri hizmetleri de hızlı iletişim imkanı tanımaktadır.

Arçelik kendi oluşturduğu web sitesiyle sizlere her bölümünden yardımcı olabilir. Cihaz fiyatlarını, kurucularını, geliştiricilerini, nasıl bilgi alabileceğinizi, fiyat performans ürünlerini, evinize en yakın Arçelik şubesi gibi bilgileri web sitesinden öğrenebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir! A101 Müşteri Hizmetleri

Web sitesinin istediğiniz birçok özelliğinden yararlanabilirsiniz. Örneğin sitedeki ‘sıkça sorulan sorular’ bölümünden merak ettikleriniz hakkında bilgi alabilirsiniz. Arçelik çağrı merkezi nedir?

Arçelik Çağrı Merkezi İletişim Numarası

Arçelik marka herhangi bir ürününüz hakkında müşteri hizmetleri ile görüşmek isterseniz ya da merak ettiklerinizi sormak isterseniz doğrudan iletişim numarası üzerinden yetkililer ile görüşmeniz mümkündür. Eğer aradığınız bilgiyi web sitesinden bulamadıysanız Arçelik çağrı merkezini arayarak öğrenebilirsiniz.

Arçelik Çağrı merkezi numarası 444 0 888 numarası ile hafta içerisinde 7/24 hizmet vermektedir. Bununla birlikte çağrı yaparken size en yakın Arçelik yetkili bayisinin bilgilerini de alabilirsiniz. Ürününüz garanti kapsamında ise ürün garantisi ile onarım ve bakım gibi işlemleri gerçekleştirmek için size en yakın Arçelik yetkili bayisine gitmeniz gerekir.

Cihazlarınız hakkında çağrı merkezinden bilgi almak için sizden fatura veya garanti belgesi bilgilerini talep edebilirler. Yapacağınız aramalar için operatörünüz sizden ücret tahsil edebilir. Bunlarla birlikte e-posta, sosyal medya, WhatsApp gibi farklı kanallar üzerinden Arçelik’e ulaşabilirsiniz.

Arçelik’in ülkemize sunduğu bu hizmetlerle birlikte farklı ülkelere de aynı hizmeti sağladığını biliyor muydunuz?

İlginizi Çekebilir! Deprem Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Arçelik Sosyal Medya Hesapları

Arçelik sizlere çağrı merkezi, web sitesi ve çoğu yöntemle sizlere bilgi vermektedir. Bunlarla birlikte Arçelik sizlere sosyal medya hesaplarından da ulaşım sağlamaktadır. Bu Hesaplar:

  • İnstagram: @arcelik
  • Facebook: @arcelik
  • Twitter: @arcelik
  • E-mail: müşteri.hizmetleri@arcelik.com
  • Arçelik Web Sitesi: www.arcelik.com.tr/
  • Whatsapp: +90 544 444 08 88 numarasıdır. 

Böylelikle Arçelik’e dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Arçelik İletişim Kanalları

Arçelik sizlere birden fazla hizmet vermekle birlikte sorularınıza da türlü yollarla cevap vermektedir. Çoğu teknoloji firmasından üstün olan Arçelik Türkiye’de ve dünyada hızla büyümektedir. Her gün yeni projelere imza atan Arçelik’e işlemlerinizde güvenebilirsiniz.

Bu yazımızda sizlere Arçelik hakkında bilinmeyen bilgilere yer verdik. Arçelik tarihinden, Arçelik Müşteri Hizmetleri, online bilgi, çağrı merkezi ve çalışan sayısına kadar bahsettik. Arçelik hakkında daha fazla bilgi için bizi takip edebilirsiniz. 

Teşekkürler

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Bu kadar övdüğünüz Arçelik müşteri hizmetleri çok küçük bir sorunuma 3,5 aydır bir çözüm getirmedi. Daha da getirmeye niyeti yok. Müşteri memnuniyeti diye bir ilkeleri ise, hiç yok.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu