Döviz Hesabı Nasıl Açılır?

Döviz kurları gün geçtikçe artmaktadır. Paralarını dövize yatıran kişiler her zaman kazandığına şahit olmuşuzdur. Ama bazı zamanlar da oluşan olumsuzluklardan dolayı zarar edebiliyoruz. Tasarruf amaçlı ya da döviz olarak yapan kişilerde Dolar (USD) ya da Euro hesabı açma işlemi sık rastlanan bir durumdur. Döviz hesabı açmadan önce bankaların sizlere sunduğu olanaklardan tam anlamıyla yararlanabilmeniz için iyi araştırma yapmanız gerekmektedir. Döviz hesabı açtığınız da eğer ödemelerinizi ya da EFT, havale işlemini döviz ile yapıyorsanız bu hesap türü tam size göre olacaktır.

Enpara İle Vadesiz Döviz Hesabı Nasıl Açılır? (İşletim Ücreti Alınmıyor)

Enpara.com QNB Finansbank markası olarak şubesiz bankacılık hizmeti sunmaktadır. Enpara, döviz hesaplarından işletim ücreti almayan bankalardan biridir. Enpara.com üzerinden açacağınız döviz hesabında herhangi bir minimum ödeme tutarı yatırmanıza gerek yoktur. Enpara ile döviz hesabını her kur için farklı farklı açmanız gerekmektedir. Dolar için ayrı, Euro için ayrı döviz hesabı oluşmanız gerekmektedir. Daha fazla bilgiye ihtiyacınız var ise www.enpara.com adresini ziyaret etmelisiniz.

Ziraat Bankası’nda Vadesiz Döviz Hesabı Nasıl Açılır?

Ziraat bankasından döviz hesabı açmak diğer bankalarda da olduğu gibi çok kolaydır. Ziraat bankası internet bankacılığına verdiği önem ile sizlere internet şubesinden döviz hesabı açmanıza da olanak sağlamaktadır. Eğer ziraat internet şubesi hesabınız var ise hemen giriş yaparak vadesiz hesap aç bölümünden çok kolay bir şekilde döviz hesabınızı açabilirsiniz. Ziraat bankası internet şubesinden vadesiz döviz hesabı açmak istemeyen müşterilere şubesine davet etmektedir. Size en yakın ziraat bankası şubesine giderek hemen hesabınızı açabilirsiniz.

Garanti Bankası’nda Vadesiz Döviz Hesabı Nasıl Açılır?

Garanti bankası denildiğinde televizyonlarda çıkan güzel reklamları aklımıza gelmektedir. İnternet bankacılığı ve mobil bankacılıkta bir devir yazan garanti bankası, sizlere döviz hesabı açmanızda da kolaylıklar sağlamaktadır. İster internet şubesinden ister mobil şubesinden anında vadesiz döviz hesabı açabilirsiniz. Garanti bankası döviz hesabı açan müşterilerinden dönemlik ( 6 ay ) olarak 11 euro para almaktadır. Bir yıllık döviz hesap işletim ücreti 22 euro’dur. Garanti Bankası ile vadesiz döviz hesabınızı USD, Euro, GBP, CHF, DKK, SEK, UD,  JPY, KUD, MTL, NOK,  AUD, CAD,  SAR, RUB ve RON para birimleri ile de açabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.