Turkcell Lifecell Aylık 2GB Bedava İnternet Paketi Nasıl Yapılır?

Turkcell, 20 milyondan fazla kullanıcısı olan bir GSM şirketidir. Bu başarısının ardında, müşterilerine sunmuş olduğu farklı avantajlar yatar. Yakın tarihte bu avantajlardan birisini daha hayata geçirdi ve kullanıcılarını Lifecell denilen farklı bir dünya ile tanıştırdı. Lifecell, kendi içinde birçok farklı avantajı barındırmaktadır. Bununla birlikte 2 GB bedava internet kazanma fırsatı da sunmaktadır. Bu yazımızda Turkcell Lifecell aylık 2GB bedava internet paketi nasıl yapılır sorusunun cevabını vereceğiz. Böylece 2 GB gibi önemli bir miktarı ücretsiz olarak kullanma fırsatı elde edeceksiniz. Kazandığınız bedava internet paketi, 30 gün boyunca geçerli olacak.

Turkcell Lifecell 2 GB Bedava İnternet Paketi

Turkcell tarafından sunulan Lifecell, internet kullanımına yeni bir bakış açısı getirmekte ve kullanıcıların internet paketi bakımından rahat etmesini sağlamaktadır. Birbirinden farklı paketler ile insanların yüksek miktarda internet kullanmasını ve bunu da düşük fiyat avantajı ile sunması, Lifecell kampanyasına olan ilgiyi her geçen gün arttırmaktadır.

Lifecell tarafından sunulan bir diğer fırsat da 2 GB bedava internet paketidir. Bundan yararlanmak için birbirinden farklı özelliklere sahip olan Lifecell paketlerinden birisini satın almanız yeterlidir. Bu işlemi yaptıktan sonra 2 GB internet otomatik olarak hattınıza tanımlanacaktır. Üstelik bedava internet bir defaya mahsus değil, 1 yıl boyunca her ay verilecektir. Dolayısıyla da yıl boyunca 24 GB gibi yüksek bir miktarı tamamen ücretsiz kullanma imkanı yakalayacaksınız.

Turkcell Lifecell Bedava İnternet İptali Nasıl Yapılır?

Lifecell paketi satın aldıktan sonra isterseniz bunu iptal de edebilirsiniz. Bunun için kısa bir SMS göndermeniz yeterli olacaktır. IPTAL LIFECELL HEDIYE 2 GB yazarak 2222’ye göndermeniz yeterlidir. Fakat bu işlemi yapmadan önce dikkatli bir şekilde düşünmeniz gerek. Çünkü iptal ettikten sonra tekrar bu hediyeleri alma gibi bir şansınız olmayacak. Söz konusu durum ise 24 GB’lık bir hediyeyi çöpe atmanız anlamına gelecektir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Sporsell