Emlak Bank Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma Numarası

Emlak Bank müşteri hizmetleri numarası nedir? Müşteri hizmetlerine direkt bağlanmak için hangi tuşlamalar yapılmalıdır? Alternatif müşteri hizmetleri kanalları nelerdir? Bu yazımızda Emlak Bank’a ulaşabileceğiniz tüm iletişim kanallarını sizler için derledik. İşte Emlak Bank müşteri hizmetleri iletişim kanalları.

Emlak Katılım Bankası Türkiye’de hizmet veren köklü bankalardan biridir. Hatta kuruluşunda Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün de imzası bulunmaktadır. Bundan yıllar önce tam 1926 senesinde kurulan Emlak Bankası bu zamana kadar birçok isim değiştirmiştir. Bankanın ilk ismi Emlak ve Eytam Bankası olarak biliniyor. Emlak Bank müşterilerine birçok hizmet sağlayan kurumsal bankalardan biri. Bunun yanı sıra kurumsal bir banka olmasının zorunlu gereği olarak müşteri hizmetleri ile de birçok farklı kanaldan müşterilerine destek sağlamaktadır.

Bankanın müşteri memnuniyeti esaslı hizmet anlayışının bir sonucu olarak aşağıda listelenen her bir kanaldan bankaya ulaşmanız mümkün. Peki Emlak Bank müşteri hizmetleri numarası nedir? Müşteri hizmetlerine direkt bağlanmak için hangi tuşlamalar yapılmalıdır? Alternatif müşteri hizmetleri kanalları nelerdir? Bu yazımızda Emlak Bank’a ulaşabileceğiniz tüm iletişim kanallarını sizler için derledik. İşte Emlak Bank müşteri hizmetleri iletişim kanalları.

Emlak Bank Müşteri Hizmetleri Direkt Bağlanma

Emlak Banka müşteri hizmetlerini aradıktan sonra doğrudan yetkili müşteri temsilcisine bağlanmak isteyebilirsiniz. Son zamanlarda işlevsel olarak kullanılan telesekreterler bir hayli vakit alabilmekte. Bu nedenle müşteri hizmetlerine direkt bağlanmak için ihtiyacınız olan iletişim bilgilerini sizler için derledik.

Emlak Bank müşteri hizmetleri direkt bağlanmak için doğrudan şu numarayı aramanız gerekmektedir:

444 26 26

Emlak bank müşteri hizmetleri numarasını tuşladıktan sonra doğrudan 2’i tuşlayarak daha sonra da 4’ü tuşlayarak müşteri hizmetleri yetkili temsilcisine ulaşabilirsiniz. Bununla birlikte istek, öneri ve şikayetleriniz için farklı iletişim kanallarını da kullanabilirsiniz. Aşağıdaki iletişim kanallarının her birini kullanarak istek, öneri ve şikayetlerinizi dile getirmeniz mümkün.

Emlak Bank müşteri hizmetlerine çağrı merkezi üzerinden günün her saati ulaşmanız mümkün değil. Çağrı merkezi belli saatler arasında faaliyet göstermektedir. Hafta içi sabah 09.00 ile akşam 18.00 saatleri arasında çağrı merkezini arayarak müşteri hizmetleri ile görüşme gerçekleştirebilirsiniz. Resmi tatillerde ve Pazar günleri çağrı merkezine ulaşım sağlanamamakta. Bu günlerde bankaya ulaşmak için aşağıdaki iletişim kanallarını deneyebilirsiniz.
İlginizi Çekebilir! Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri

Emlak Bank Doğrudan İletişim Sayfası

Emlak Bank doğrudan iletişim sayfası sayesinde bankanın tüm iletişim kanallarını aynı adreste görebilirsiniz. Aşağıda yer linke tıklayarak sorunlarınızın çözümünde etkin olarak kullanabileceğiniz birçok kanal arasından size en uygun olanını seçerek işlem yapabilirsiniz. İşte Emlak Bank iletişim sayfası:

Emlakbank iletişim sayfası 

Emlak Bank Müşteri Destek Masası (Yardım Merkezi)

Emlak Bank müşteri destek masası ile birlikte tüm sorunlarınıza çözüm bulabileceğiniz bir kanala ulaşabilirsiniz. özellikle tatil günlerinde öneri,  destek talebi ve şikayetler için kullanılan yardım merkezinin linkine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Emlakbank Müşteri Memnuniyeti Merkezi

Emlak Bank İletişim Formu

Emlak Bank iletişim formu ile sorunlarınızı dijital ortamda yazılı olarak müşteri temsilcilerine iletebilirsiniz. Bunun için aşağıda yer alan iletişim formu linkine tıklayarak linkte yer alan bilgileri doldurmanız gerekmekte. İletişim bilgilerini tamamen doğru girdiğinizden emin olun. Formda yer alan bilgiler aracılığı ile size tekrar geri dönüş sağlanacaktır. Müşteri memnuniyeti hedefli çalışan iletişim formu sayfası üzerinden bankanın farklı iletişim formları arasından size en uygun iletişim formunu seçerek doldurmaya başlayabilirsiniz.

Emlakbank İletişim Formları ve Sözleşmeler

İlginizi Çekebilir! Garanti Bankası Müşteri Hizmetleri

Emlak Bank Hakem Heyeti Şikayet Başvuru Formu

Emlak Bank hakem heyeti şikayet başvuru formu ile var olan şikayetlerinizi doğrudan dile getirebilirsiniz. Aşağıda yer alan formu doldurarak göndermeniz yeterli olacaktır. Bununla birlikte banka ile doğrudan iletişime geçmek için başka bir yol olarak e-posta adresini de kullanabilirsiniz. E-posta adresi ve hakem heyeti şikayet başvuru formuna aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

TKBB Emlakbank Hakem Heyeti Şikayet Başvuru Formu

Emlak Bank iletişim e-posta adresi;  

musterimemnuniyeti@emlakbank.com.tr 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Sporsell