Garanti (BBVA) Bankası Müşteri Hizmetlerine Nasıl Bağlanabilirim

Uzun yıllardır ülkemizde kesintisiz hizmet vermeye devam eden garanti bankası, 2019 yılının haziran ayından itibaren BBVA Garanti olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Bir çok bankacılık işlemlerinde müşterilerinin yanında olan garanti bankası, İnternet bankacılığı ve mobil uygulamarı ile düşük masraf ödeyerek bir çok işlemlerinizi hızlı bir şekilde halledebilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri Nedir?

Kurumsal bir çok firma ürünün pazarlamak adına satış temsilcilerine ihtiyaç duyar. Daha sonrasında ise ürünleri ile ilgili doğacak sorunların giderilmesi adına Müşteri hizmetleri adını verdiği bir ekip kurar. Bu ekibin amacı mevcut ürünlerinde yaşanan sorunları kısa sürece çözüme kavuşturmakdır.

Bankaların müşteri hizmetleride aynı işleyişle hizmet vermektedirler. Örneğin; A bankasından bir kredi çektiniz ve kredinizin son ödeme tarihi hakkında bilgi almak istiyorsunuz. Bu gibi durumlarda bankaların Müşteri hizmet numarasını tuşlayarak bilgi edinebilisiniz. Bunun yanı sıra bir çok bankacılık işlemlerini müşteri temsilcileri ile yapabileceğinizi hatırlatmak isterim.

Garanti Bankası Müşteri Direk Bağlanma

Ülkemizde bir çok banka müşterilerine yeni kampanyalar ve faiz oranları sunarken, sorunları olan müşterilerine de çağrı merkezleri aracılığı ile yardımcı olmaktadırlar. Milyonlarca kişi kredi kartı ve bankalardan kredi kullanımı gerçekleştirdiği için bazı durumalarda müşteri temsilcisi ulaşmak uzun bir uğraş gerektirebiliyor. Peki kısa yoldan bağlanma gibi bir yol yokmudur acaba? Tabiki var. Bu yazımızda sizlere garanti müşteri hizmetlerine direk nasıl bağlanbilirsiniz detaylarını vereceğiz.

Garanti müşteri hizmetleri numarası olan 444 0 333 tuşlamalısınz daha sonra sesli yanıt sistemi işlem yapmak istediğiniz menüleri okuyacaktır. Bizlerin buradaki amacı direk bağlanma olduğu 1 – 3 – 5 tuşlaması yaparak garanti çağrı merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri İle Hangi İşlemler Yapılmaktadır?


  Kredi kartı İşlemleri: İşlem yapmak istediğiniz ilgili bankaya ulaşım sağlayarak kredi kartınızın ekstre kesim tarihi, kart borcu, son ödeme tarihi gibi bilgiler edinebilirsiniz. Ayrıca vadesiz hesabınızda bakiye var ise kredi kartınızın borcunu müşteri temsilcileri aracılığı ile yapmanız mümkün olacaktır.
  Otomatik Ödeme Talimatı: Aylık düzenli olarak ödediğimiz belli başlı faturalarımız yer almaktadır. Bu faturaların düzenli olarak ödenmesini ve herhangi bir masraf ödemek istemiyorsanız çağrı merkezini arayarak otomatik ödeme talimatı vereceğinizi belirtip işlem yapabilirsiniz.
 Para Transferi: Eft ve havale gönderebilirsiniz.

Bunun gibi bir çok bankacılık işlemlerini işlem yapmak istediğiniz bankanın müşteri temsilcilerine ulaşım sağlayarak yapabilirsiniz.

Kaynak: https://www.devletdestekkredileri.com/garanti-bankasi-musteri-hizmetleri-direk-baglanma/

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.