En Güncel Yöntemiyle Bilgisayara TikTok Nasıl İndirilir?

Telefonlarda elimizden düşünmediğimiz Tiktoku bilgisayara indirme hakkında ufak bir derleme yazısı oluşturduk. Tiktok indirmenin birden fazla yolu var. Peki, neden bilgisayarımıza tiktok kurma ihtiyacı duyarız? Çoğu zaman içeriğindeki tiktok video indirme özelliklerinden dolayı ihtiyaç duyulur ya da büyük ekranda daha iyi keyif alabilmek için bilgisayarlara kurulabilir. Zaten az olan telefon depolamaları videoları indirdiğinde iyice azalacağından bilgisayardaki depolama alanını kullanmak her daim daha mantıklıdır. Telefonunuz; bozulmuş, kırılmış farklı sebeplerler de çalışmıyor olabilir telefonunuz bozuk olduğu için tiktok videolarını izleyemiyorsunuzdur. İşte bu noktada tiktok indirmek sizin için çözüm yolu olacaktır.

Android Emülatörler Yardımıyla Bilgisayara Tiktok Kurmak

Günümüzde gelişmiş olan birçok android emülatör bulunmaktadır. Bu emülatörler windows tabanlı işletim sistemlerine kurulup android uygulamalarını açabilmektedir. En kolay yolu olarak sabit diskinize android bir emülatör kurduktan sonra google play store hesabınızı girip tiktok uygulamasını kurmak olacaktır.

İnternet Tarayıcısını Kısayol Yapma

Tiktok’un kendi özel internet sayfası vardır. Bu çözüm daha çok internet sayfasına direkt bağlanma kolaylığı sağlamaktadır. İnternet tarayıcınızın simgesine sağ tıklayıp özellikler sekmesine tıkladıktan sonra hedef yolu bölümünün en sonuna tırnaktan sonra tiktokun kendi internet sayfasının bağlantı adresini yazdığınızda artık tıkladığınızda direkt uygulamanın ana sayfasına atacaktır.

Windows Mağazasını Kullanarak Tiktok İndirmek

Eğer yeni bir Windows sürümüne sahipseniz Windows 10 ile birlikte hayatımıza girmiş olan “Microsoft Store” uygulaması sizin hayat kurtarıcınız olabilmektedir. Geliştiriciler, Windows sistemler için uygulamalar geliştirmekte ve mağazalara yüklemektedir. Tiktok geliştiricileri, Windows tabanlı bilgisayarların da bu isteğini görmüş olacaklar ki Tiktok uygulamasını Store aplikasyon marketi üzerinde de kullanıma sunmuşlardır. Bunun yanında Tiktok ile ilgili videoları rahatça depolama alanında edinebilirsiniz. Aplikasyon mağazası içerisinde Tiktok video indirme uygulamaları bulunmaktadır. Tek tıkla bunlara ulaşarak bilgisayarınıza kurabilme olanağı sağlamaktadır.

Eğer ki sorularınız varsa ya da anlattığımız konu ile ilgili sorun yaşıyorsanız lütfen yorumlar kısmında sorununuzu anlatmaktan çekinmeyiniz. Ekibimiz imtina ile sorulara cevap vermektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.