Yaani Mail Adresi Nasıl Alınır?

Turkcell tarafından geliştirilen ve Türkiye’nin arama motoru sloganı ile hayatınıza giren arama motoru şimdi ise mail servisi ile hizmete başlamış bulunmaktadır. Peki sunduğu hizmet nedir nasıl bir iddiaları var neleri vadediyor kısaca izah edelim.

Her yerden hızlıca e-postalarınıza erişme, yüksek performans ile e-postalarınızı gönderme, aradığınız e-postaya kolayca ulaşma, Web ve mobil uygulamalarının sade tasarımı kolay kullanım sağlar. Organize bir şekilde çalışmanızı ve iletişim kurmanızı kolaylaştırır.

Yüksek teknolojik altyapısı ile spam ve virüse karşı korur. Verilerinizi Türkiye’de saklayarak veri güvenliliğinizi korur. İnternetiniz kesilse bile e-postalarınız okumaya ve yanıtlamaya devam edebilirsiniz. Bağlantı kurulduğunda tüm işlemler otomatik gerçekleşir.

Yaani Mail Nasıl Kurulur Nasıl İndirilir?

YaaniMail’i uygulama marketlerinden indirerek Android 5.0 ve üzeri ya da iOS 11 ve üzeri işletim sistemine sahip cihazlar üzerinden kullanabilirsiniz. Ayrıca Chrome, Safari ve Firefox tarayıcıları ile yaanimail.com.tr üzerinden erişebilirsiniz.

Dilerseniz Masa Üstü bilgisayarınızdan; https://yaanimail.com/home adresinden giriş yaparak hesap açabilir,

Apple Store; https://apps.apple.com/app/id1488133835

Android cihazlarınız için: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.turkcell.yaaniemail

adreslerinden indirebilirsiniz.

Telefonunuzun uygulama marketine girerek anında indirip deneyebilirsiniz. Yine en iyi ihtimal ise ad soyad kombinasyonu ile mail adresinizi alabilirsiniz. bir takım sosyal mecralarda gizlilik ve güvenlik sorunları dile getirilmiş olsa da itibar edilmemesi gerekir Kişisel güvenliğin ve gizliliği en üst düzeyde olduğunu da belirtmek isteriz..

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Sporsell