Süperonline Müşteri Hizmetleri Numarası 0850 222 0 222

Hızlı internet hizmeti veren Süperonline, Turkcell firması bünyesinde bulunan bir internet sağlayıcısıdır. Kurulduğu yıldan itibaren gerek altyapı gerek üstyapı hizmetleriyle milyonlarca insana ulaşan Süperonline, her geçen gün hizmetlerinin kalitesini artırmaya çalışmaktadır. Müşterilerinin kişisel yahut altyapısal sorunlarına en kısa sürede çözüm üretmek isteyen Superonline, bu kapsamda Turkcell ile ortak olarak bir çağrı merkezi kurmuştur. Nitekim Süperonline internet hizmetleriyle ilgili sorun yaşayanlar 7/24 Süperonline müşteri hizmetlerine bağlanarak sorunlarını yetkililere bildirebilirler.

Süperonline internet servisini kullanan kişiler, internet bağlantılarının kopması, Süperonline internet altyapısının bozulması gibi durumlarda Süperonline müşteri hizmetlerini aramaları ve bu hususları müşteri hizmetlerine bildirmeleri gerekmektedir. Nitekim müşteri hizmetleri aldıkları arıza kaydını yetkili birimlere ileterek yaşanan sorunların en kısa sürede giderilmesine yardımcı olurlar.

Süperonline Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Süperonline her ne kadar Turkcell altyapısını kullanıyor olsa da; mesai saatleri içerisinde Süperonline müşteri hizmetlerine bağlanmak oldukça zordur. Bu kapsamda Süperonline müşteri hizmetlerine bağlanamayan yahut telesekreter menüsü ile uğraşmak istemeyenler aşağıdaki yönergeyi takip etmek suretiyle Süperonline müşteri hizmetlerine direk bağlanabilirler.

  • Öncelikle 0850 222 0 222 numaralı telefonu arayın.
  • Karşınıza bilgilerinizi doğrulamak adına telesekreter kaydı çıkacaktır. Telesekreter menüsünden “1” tuşuna basın ve ardından 10 haneli müşteri numaranızı tuşlayın.
  • Müşteri numaranız sistem tarafından doğrulanmasının ardından “6” tuşuna basarak müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz.

Süperonline müşteri hizmetlerine direk bağlanma işlemini tamamladıktan sonra mesai saatlerindeki yoğunluğa göre ortalama 3 ila 5 dakika arasında müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz. Ayrıca direk bağlanmak için uyguladığınız tuş kombinasyonu bazı dönemlerde değiştirilmektedir. Bu kapsamda sitemizi takip ederek güncel tuş kombinasyonundan haberdar olabilirsiniz.

Yorumlar

  1. İsmail Bozkurt avatarı İsmail Bozkurt dedi ki:

    Müşteri hizmetleri hiç bir zaman cevap vermiyor sadece şarkı dinletiyor kaç defa aradığımı unuttum ama hiç birinde ulaşamadım böyle bir hizmet olmaz olsun sorunuma bir çare bulamadım televizyonum hala göstermiyor 20 dk oldu

  2. somurtqan avatarı somurtqan dedi ki:

    0850 222 0 222 bu sabit hat ücretli mi.. müşteri temsilcisini aramak bile ücretli mi.. bağlanana kadar 10-15 dk bekletiyosunuz.. sonra fatura 2 ye katlanıyor. zaten turkcell e superonline a superboxa dünyanın parasını ödüyoruz.. bir de burdan çarpıyosunuz.