Facebook ve Instagram’ a Neden Girilmiyor

13 Mart 2019 tarihinde facebook ve İnstagram’a girmek isteyen kullanıcılar hesaplarına ulaşamadı, bir çok kişi facebok ve İnstagram girişlerini yapamadı sorun nedir facebook çöktü mü? acaba kısaca izah edelim. Instagram aynı zamanda facebook ile birlikte ve bağlantılı çalışmaktadır aynı sunucu ve sistem üzerinden çalışması nedeniyle facebook ta devam eden iyileştirme ve güncellemeden dolayı iki sosyal platforma da girilemiyor.

Facebook yada Instagram’ a girmek isteyen kullanıcılara;

” Facebook Kısa Bir Süre Sonra Geri DönecekFacebook bakım nedeniyle şu anda kapalı ancak birkaç dakika içerisinde normale dönecektir. Bu sırada, bu mesajı neden gördüğün hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Biz siteyi geliştirirken gösterdiğin anlayış için teşekkür ederiz. “https://www.facebook.com/help/134401680031995

Şeklide uyarı vermektedir.

Facebook ve Instagram Ne Zaman açılacak

Facebook yatafından her ne kadar bir kaç dakika için olacak denilse de sorunun kısa sürede çözüleceğini ve iyileştirme ile birlikte güncelleme yapıldığı en azından facebook tarafından açıklanmıştır.

facebook ve Instagram muhtelemelen 14 Mat sabaha karşı açılacağını söylemek şimdilik en azından yazının kaleme alındı saatlerde öngörülebilir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Sporsell