Halkbank CepBank (Cebe Havale) Yapma

Halkbank cebe havale yani bildiğimiz anlamda Cepbank uygulaması bulunmamaktadır, bir çok banka tarafından uygulanan bu uygulama para gönderilecek herhangi bir banka hesabı olmasa dahi sınırlı limitler dahilinde kişinin Telefon numarasına gönderilen kod ile para gönderilen ve bankaya ait her hangi bir ATM den 7/24 para çekilmesini sağlayan uygulamadır.

Halkbank Cepbank, hizmeti banka tarafından halen verilmemektedir, ileri zamanlarda uygulama aktif edilirse konu tekrar düzenlenecek olup işlem hakkında ayrıntılar konumuzda detaylandırılacaktır. Yine sizde Halkbank müşterisi iseniz zaten gerek İnternet Bankacılığından yada kullanıyorsanız Mobil uygulamadan bu hizmetin başlaması halinde zaten para transferleri menüsünden cebe para gönderme seçeneğini mutlaka görürsünüz.

Peki, Halkbank ile nasıl para gönderilir derseniz bildiğiniz klasik para gönderme seçenekleri dışında alternatif bulunmamaktadır özetle para göndereceğiniz kişinin size mutlaka bir banka hesap numarası yada İBAN bilgisi iletmesi gerekecektir. Bunun dışında bankadan para transfer etmek şimdilik olanak dışı görünmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Sporsell