Kuveyt Türk Telefon Bankacılığı – 444 0 123

Kuveyt Türk’ün müşterilerine 4 ayrı lokasyondan sunduğu geniş çaplı çağrı merkezi hizmeti ile, 365 gün 24 saat boyunca ulaşılabilecek ve birçok bankacılık hizmetinin hızlı ve basit bir şekilde yapılabileceği bir hizmet sunuyor.

Yurtiçinden arayan müşterilerin 444 0 123 numarasından ulaşabileceği Kuveyt Türk Çağrı Merkezinde müşteriler yalızca şifrelerini tuşlayarak müşteri temsilcisine de bağlanabiliyorlar. Ayrıca müşteriler bu numarayı aradıklarında operatörleri 444’lü tüm hatlar için uyguladığı standart ücreti alıyor, Kuveyt Türk farklı bir ücretlendirme yapmayarak, müşterilerin önemli ihtiyaç ve işlemlerini ekstra  bedel ödemeden gerçekleştirebilmelerini sağlıyor.

Kuveyt Türk Telefon Bankacılığı’ndaki en önemli amacın, müşterilerini en iyi şekilde temsil edip, ihtiyaçlarına yönelik hızlı ve güvenli hizmet vermek ve bankacılık kuralları çerçevesinde pratik ve interaktif bir sistemle müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak olduğu belirtiliyor.

Kuveyt Türk Telefon Bankacılığı’nda Müşterilerine Sunduğu Hizmetler:

 • Hesap işlemleri,
 • Para transferleri,
 • Döviz işlemleri,
 • Kredi kartı işlemleri,
 • Ödemeler,
 • Çek / Senet işlemleri,
 • Bireysel kredi işlemleri,

Kuveyt Türk Telefon Bankacılığı Sesli Yanıt Sistemi:

Sesli yanıt sisteminde müşterilerin yanlıca ihtiyaç duyduğu hizmeti birkaç kelime ile söyledikten sonra ulaşabileceği birçok hizmet bulunmaktadır:

 1. Şifre işlemleri,
 2. Bankacılık işlemleri,
 3. Kayıp çalıntı ve şüpheli işlem bildirimleri,
 4. Kart işlemleri,
 5. Altın, döviz, borsa işlemleri,
 6. İnternet şube, mobil şube ve teknik destek hattı,
 7. Ürün ve kampanya bilgi alma hattı.

Ayrıca bu işlemlerin dışında müşteriler Sesli Yanıt Sistemi üzerinden, kredi kartı ve atm kart şifrelerini oluşturabilir, internet şube ve mobil ve telefon bankacılıği şifrelerini değiştirebilir, ayrıca SMS bloke kilidinin kaldırılması işlemlerini de gerçekleştirebilir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.