Nedir?

Netflix Nedir

Netflix Nedir ?

Netflix başta Türkiye olmak üzere birçok ülkede, milyonlarca kullanıcıya gerek televizyon aracılığıyla, gerekse çeşitli mobil uygulamalar ile hizmet sunan bir dizi ve film platformudur. Netflix birçok ülkede kullanıcılar tarafından oldukça beğenilmekte ve son zamanların en popüler dizi ve film platformu olmayı başarmıştır. Aynı zamanda Netflix dizi film ve belgesel gibi alanlarda birçok ödül almayı başarmıştı. Netflix’ in Türkiye’ye hizmet vermeye başlaması ile insanlar, Netflix hakkında bilgi almak ve bu kadar sevilen, dizileri olay yaratan Netflix’ i denemek istemektedirler. Netflix Nedir? Netflix’e nasıl üye olunur? Netflix üyeliği nasıl iptal edilir? Netflix nasıl kullanılır? Popüler olan Netflix dizi ve filmleri nelerdir? Tüm bu soruların cevabı buyurun makalemizde.

Bir çok ödeme yöntemi ile güvenilir ödeme altyapısı sunan Sadeceon adlı sitede aylık veya senelik netflix üyelik alabileceğinizi biliyor muydunuz? Hesap satışı konusunda tecrübeli, önceki satışlarından aldığı yorum ve değerlendirmeleri de görebileceğiniz bu sitede piyasanın en avantajlı fiyatları ile hesap satışı yapılmaktadır.  Dilerseniz netflix abonelik al bağlantısından verilen hizmetleri görüntüleyebilir ve dilediğiniz hizmeti almak için kolayca iletişime geçebilirsiniz!

Netflix Nedir?

Netflix başta Türkiye olmak üzere, neredeyse 190’ dan fazla ülkede milyonlarca insan tarafından izlenme rekorları kırmaktadır. Netflix birçok ülkede çok sevilmektedir ve milyonlarca insana online olarak belirli bir ücret karşılığında keyifli bir dizi, film ve belgesel hizmeti sunmaktadır. Netflix dizi ve filmleri, insanlar tarafından oldukça rağbet görmekte ve merakla izlenmektedir. Netflix’ te birçok farklı konularda ve birçok ülkeye göre değişik dillerde filmler, diziler ve belgeseller vardır. Zaman zaman çeşitli sinema filmlerine de yer verilmektedir.

Netflix’e Nasıl Üye Olunur?

Öncelikle Netflix’e üye olmak için, telefon , televizyon, tablet gibi çeşitli cihazlara ihtiyaçları duyarız. Netflix uygulamasını smart televizyonların birçoğunda, kendi uygulaması olarak bulmak mümkündür. Xbox 360, PS3, PS4 gibi oyun konsollarından da çok rahat bir şekilde online olarak izleyebilirsiniz. Smart TV ‘de bulunan Netflix uygulamasına girip, üye olarak gönül rahatlığıyla dizi, film ve belgesel keyfi yaşayabilirsiniz. Netflix daha çok kullanıcıya ulaşmak adına, üyelikleri ilk 1 ay deneme süresinde sunmaktadır. 1 ay süren bedava denemenin sonunda dilediğiniz özelliklere sahip paketler seçerek izlemeye devam edebilirsiniz. Netflix dizi ve film paketlerine 15.99 TL den başlayan cüzi miktarlar vererek sahip olabilirsiniz. Netflix’ in tüm paketleri, sınırsız olarak dizi ve film sunmaktadır. Aynı zamanda HD ve ultra HD yayınlar ile hizmet vermektedir.

Netflix Üyeliği Nasıl İptal Edilir?

Çeşitli nedenler sonucunda Netflix üyeliğinizi sonlandırmak istiyorsanız, birkaç adım ile kolayla üyeliğiniz son bulacaktır. Netflix üyelik sonlandırma eğer yayın paketin kullanıyorsanız, yayın planları sayfanızdan hesap bölümüne girerek, üyeliği iptal et butonuna basmanız yeterli olacaktır. DVD planları kullanıyorsanız eğer, yine aynı şekilde hesap bölümünde bulunan , üyeliğinizi iptal et butonuna basarak, üyeliğinizi sonlandırabilirsiniz. Netflix hesabınızda hesabı iptal et seçeneği yoksa, faturalama şirketi ile bağlantı kurarak hesabınızı iptal edebilirsiniz.

Netflix Nasıl Kullanılır?

Netflix kullanmak için üyelik oluşturunuz hesabınıza telefon, telefon tablet aracılığıyla giriş yapmanız gerekmektedir. Smart TV üzerinden Netflix uygulamasını açmak için, televizyonunuzda bulun Netflix uygulamasına giriş yaparak, dizi, film , belgesel gibi kategorilerden zevkinize hitap edenleri seçip, rahatlıkla online izleyebilirsiniz. Uygulamada bulunan çeşitli simgeler ile tekrar izle, durdur başlat, ana menüye dön gibi özellikler bulunmaktadır.

Popüler Olan Netflix Dizi Ve Filmleri Nelerdir?

Gerek Netflix izleyicilerinin övdüğüler yağdırdığı, gerekse reklamlarda karşımıza çıkan, birçoğumuzun içinde merak uyandıran yüzlerce Netflix dizisi vardır. Bunlardan kısaca bahsetmek istiyorum. Başlıca popüler olan Netflix dizileri şunlardır;

  • Teen Wolf
  • Marvel’s The Defenders( koruyucular)
  • Seven Seconds(7 saniye)
  • Kingdom
  • Punisher
  • Lost İn Space
  • Suburra
  • The Rain
  • Atiye

Aksiyon, macera, bilim kurgu, komedi ve birçok alandaki dizileri Netflix’te izlemek mümkündür. 1 aylık deneme süresini kullanmanızı öneririm. Sağlıklı ve Sevgi ile kalın.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu