Puhu TV Nedir

Puhu TV, yeni nesil online dizi film ve daha birçok içeriğin izlenebildiği bir platformdur. Bir çeşit medya sağlayıcısı olarak Puhu TV, Doğuş Holding tarafından kuruluşmuş platformlardan biridir.

Günümüzde yaşanan teknolojik gelişmeler birçok alanda yeniliklerin ortaya çıkmasına neden olmuştur. Bu yeniliklerden biri de dizi, film, belgesel gibi içeriklerin televizyona bağlı olarak takip edilme zorunluluğunun ortadan kaldırmıştır. İnternetin ve yayın kanallarına ait web sitelerinin izleyiciler tarafından online olarak sıklıkla takip edilmesi Puhu TV gibi izleyiciye hitap eden yerli ve yabancı platformların ortaya çıkmasını sağlamıştır.

Çok büyük ses getiren bir platform olan Puhu TV, 2 ay gibi kısa bir zaman içerisinde 6,5 milyon ziyaretçiye ulaşarak rakiplerini telaşe içerisine sokan yeni nesil online televizyon olarak adını duyurdu.

Puhu TV Nasıl Kullanılır?

Puhu TV kullanarak içerik izlemek isteyen ziyaretçiler tarayıcılarından Puhu TV yi aratarak platformun sayfasına ulaşabilirler. Üye olduktan sonra kullanılabilen, oldukça kolay bir kullanım şekli ile kullanıcı dostu platformlardan biridir.

Üye paneli üzerinde kullanıcıların içeriklere kolay erişim imkanı bulabilmeleri için kategorizasyonlar mevcuttur. Bu kategoriler kullanıcıların tercihleri doğrultusunda izlemek istedikleri içeriklere çok daha kolay ulaşmalarını sağlar. Kategorilerden bazıları; yerli film, yabancı film, öne çıkanlar, dizi, film, korku, aksiyon, komedi, romantik komedi gibi farklı içerik başlıklarıdır. Ayrıca kendine özgü içerikleri ile de kullanıcılarını memnun eden onlne içerik izleme platformu, sadece kendi platformunda yayınladığı içerikleri ile de dikkat çekmektedir. Eğer Puhu TV kullanıcısı iseniz Fi gibi Puhu TV için özel olarak çekilen film ve içeriklere ulaşabilirsiniz.

Online içerik izleme platformların günümüzde sıklıkla tercih edilme nedenlerinden biri de yüksek kalitede içerik izleme imkanı sağlıyor olmalarıdır. Puhu TV özellikle görüntü kalitesi ve içeriklerin bolluğu ile kullanıcılarını memnun eden bir içerik izleme platformu.

Puhu TV kullanmak oldukça basittir. Platforma giriş yaptıktan sonra kullanıcı istediği içerikleri izleme listesine ekleyerek devamlı olarak takip edebilmektedir. Ayrıca platform üzerinden içerik izlerken platform kullanıcılar yerine hangi içerikte kaçıncı bölümde hatta kaçıncı dakikada olduklarını kaydeder. Böylece kullanıcı için Puhu TV kullanmak çok daha kolay hale gelir. İçerikleri izleme listesine eklemek için içeriklerin üzerlerine tıklayarak çıkan ekrandan “izleme listesine ekle” butonuna basmak yeterli olmaktadır.

Puhu TV Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Puhu TV, içeriklerin online olarak izleyiciler için içeriklerin istendiği zaman izlenebilmesini sağlayan bir platformdur. Artık televizyonlarda çok izlenen kanallar iki elin parmaklarından fazla. Haliyle izleyiciler için sevdikleri içerikleri televizyon aracılığı ile izlemek de zorlaştı. İçerik izleme kuşaklarının akşam 20.00 ile 00,00 arasında olması bütün kanalların içeriklerini aynı saatlere sıkıştırması zorunluluğunu beraberinde getirdi. Bu durum ise izleyicileri sevdikleri içeriklerin aynı anda yayınlanması nedeniyle tercih yapma mecburiyetine soktu. Tam da bu noktada online içerik izleme platformu olarak Puhu TV ve benzeri platformlar izleyicilere istedikleri yerde istedikleri cihazlar ile her zaman içerik izleme imkanı sağlamaları nedeniyle avantajlı olarak nitelendirilmektedirler.

Platformun sadece kendi kullanıcılarına sunduğu içerikler de mevcut. Bu içerikler Puhu TV kullanıcılarına özel olarak yayınlanan yayınlardır. Özellikle Fi dizisi ile diğer online içerik izleme platformlarına rakip olduğunu gösteren Puhu TV, birçok özgün içerik ve ünlü oyuncularla birlikte kullanıcılarına avantaj sağlamaktadır.

Puhu TV’nin kullanıcılarına ayrıcalık olarak sunduğu bir başka hizmet de mobil uygulama seçeneğinin var olması. Kullanıcılar Puhu TV üyeliklerini mobil cihazlarından, tabletlerinden, bilgisayarlarından hatta akıllı televizyonlarından kullanabilmektedir. Platformun çoklu cihazlar için uygun olması beraberinde bir mobil uygulama da getirmiştir. Mobil uygulama sayesinde bilgisayar ortamında olduğu gibi kolay ve rahat kullanım imkanı bulan kullanıcılar içerikleri izlemek konusunda oldukça avantajlılar.

Puhu TV ve benzeri platformlar kullanıcılara izledikleri içeriklere kaldıkları yerden devam etme seçeneği sağlar. Böylece kullanıcı hangi içerikte kaçıncı bölümde veya kaçıncı dakikada olduğunu aklında tutmak zorunda kalmaz. Üstelik yeni bölümler geldiğinde bildirim ile haberdar edilir. Bu ayrıcalıktan faydalanmak için kullanıcıların kendi izleyici listelerini oluşturmaları gerekir. İçeriklerin üzerlerine tıklandıktan sonra açılan sayfada izleme listesine ekle seçeneğine tıklanarak izleme listesinin içeriği doldurulabilir.

Bu tarz platformların en büyük ayrıcalığı da donmadan reklamlar ile karşılaşmadan rahat bir şekilde içerik izleme imkanı sağlamalarıdır. Özellikle reklamlar izleyicileri internet üzerinden içerik izlemekten caydıran faktörlerden biri haline geldi. Puhu TV kullanıcılarına yüksek kaliteli ve reklamsız içerik izleme imkanı sunar.

Puhu TV Popüler İçerikler

Puhu TV bünyesinde özel olarak yayınlanan popüler içeriklerden bazıları:

  • Fi
  • Şahsiyet
  • Dip
  • Jet Sosyete

Özellikle ülkemizde en çok izlenen online dizilerden biri olan Fi ve Şahsiyet Puhu TV özel içeriği olarak yayınlanan dizilerdir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Sporsell