Nasıl Yapılır?

Türk Telekom Bedava İnternet Paketi Nasıl Yapılır?

Geçmişte Avea adını kullanan, yakın zamanda isim değişikliğiyle Türk Telekom olarak bilinen GSM şirketi, sunmuş olduğu bedava internet paketi seçenekleri ile dikkat çekmektedir. Bilindiği gibi 4.5 G kullanılmaya başlandıktan sonra mevcut paketlerin çoğu yetersiz kalmaya başladı. Eğer ekstra internet paketi için ücret ödemek istemiyorsanız, burada verdiğimiz yöntemleri kullanabilir ve ihtiyacınız olan pakete ücret ödemeden sahip olabilirsiniz. Bunun için sadece aşağıda belirtilenleri yapmanız yeterli olacaktır. Türk Telekom bedava internet paketi nasıl yapılır sorusunun cevabının da sürekli değiştiğini unutmayın. Buradaki yöntemler bir süre için değişebileceği için bizi takip etmeye devam edin.

Türk Telekom Sil Süpür ile Bedava İnternet Paketi

Faturalı ve faturasız hat sahipleri için geçerli olan bu kampanya ile çok kolay bedava internet paketi kazanabilirsiniz. Bunun tek yapmanız gereken Türk Telekom uygulaması olan Sil Süpür adlı oyunu indirmeniz. Bunun için önce Türk Telekom uygulamasını indirmeyi unutmayın. Oyun oynadıkça bedava internet kazanacaksınız. Her hafta Perşembe günü oyun yenileniyor ve bir daha kazanma şansı elde ediyorsunuz.

Arayan Bil Plus ile 1 GB Bedava İnternet

Türk Telekom’un ücretli servislerinden birisi olan Arayan Bil, telefonunuz kapalı iken kimlerin aradığını gösteren bir servistir. Bu servisi kullandığınızda 1 GB bedava internet paketi kazanabilirsiniz.

E-Fatura ile 1 GB İnternet

Kağıt israfının önüne geçmek için yapılan kampanya sayesinde hem çevreyi koruyacak hem de bedava internet kazanacaksınız. Bunun için e-faturaya geçmeniz yeterlidir. E-Faturaya geçmek için 1GB boşluk mail adresinizi yazarak 3008’e gönderin. Böylece 1 GB internetin sahibi olacaksınız. Bu kampanyaya herkes sadece 1 defa katılabilir.

4.5 G Kullanıcılarına 1 GB İnternet Paketi

Eski sim kartınızı, Türk Telekom merkezlerinden 4.5 G uyumlu kart ile değiştirerek 1 GB bedava internet kazanma fırsatı yakalayabilirsiniz. Değişim yaptıktan sonra mesaj bölümünden 4,5G SIM yazarak 5555’e göndermeniz yeterlidir. Böylece 30 gün geçerli olan 1 GB internet paketinin sahibi olacaksınız.

Geceleri İnternetsiz Kalmayın Kampanyası

Sadece gece geçerli olan 3 GB internet paketi kazanabilirsiniz. Bu paket saat 00:00 ile 06:00 arasında geçerlidir. Bunun için Selfy tarifelerine kayıtlı olmanız gerekli. Eğer bu tarifelere kayıtlı iseniz, internet paketi hattınıza otomatik olarak tanımlanacaktır.

Kadın Müşterilere Özel Sosyal Medya Kampanyası

Her 30 günde bir defa geçerli olmak üzere 30 TL ve üzerinde yükleme yapan kadın kullanıcılar, sosyal medyada geçerli olan internet paketi kazanıyor. Bunun için SOSYAL PAKET yazıp 5555’e göndermek yeterlidir. Paketin 1 GB olan kısmı Whatsapp için diğer 1 GB’lık bölümü ise Twitter ve Facebook için kullanılabiliyor.

30 GB Türk Telekom Bedava İnternet

Türk Telekom Prime tarifelerine geçen aboneler, 3 ay boyunca geçerli olacak 30 GB internet paketi kazanıyor. Bunun için ekstra bir işlem yapmaya gerek olmayıp, bu tarifelere geçen kişilerin hatlarına otomatik olarak tanımlanmaktadır. 3 fatura boyunca 30 GB bedava internet paketi kazanılıyor.

Yukarıda yer alan yöntemler, Türk Telekom’un müşterilerine sunduğu önemli fırsatlardır. Fakat bunların bir süre sonra geçerliliğini yitirme ihtimali olduğu asla unutulmamalıdır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu