Ana Sayfa Nedir-Nasıl Yapılır-Açılır? Turkcell Bedava İnternet Paketi Nasıl Yapılır?

Turkcell Bedava İnternet Paketi Nasıl Yapılır?

Mobil cihaz kullanıcılarının internete olan ihtiyacı her geçen gün biraz daha artmaktadır. GSM operatörlerinin paketleri genel olarak yetersiz kalmakta ve bir süre sonra ekstra internete ihtiyaç duyulmaktadır. Eğer Turkcell kullanıcısıysanız, ek internet paketi için ekstra ücret ödemenize gerek yok. Bu yazımızda Turkcell bedava internet paketi nasıl yapılır sorusunu sizler için cevapladık. Aşağıdaki yöntemleri uyguladığınızda, bedava internet paketi kazanacak ve doya doya internet kullanmaya devam edeceksiniz.

Aşağıdaki yöntemlere geçmeden önce bu yöntemlerin dönemsel olarak iptal edilip daha sonra aktif edildiği unutulmamalıdır. Bu yazı kaleme alındığı sırada geçerli olan yöntemleri tek tek deneyerek, önemli miktarda bedava internet paketi kazanabilirsiniz.

4.5 G Özel 10 GB Bedava İnternet

Sadece 4.5 G kullanıcılarına özel olarak sunulan bu paket ile 10 GB gibi önemli bir miktara kadar bedava internet kullanma şansını yakalayacaksınız. Bu kampanya sadece faturasız hat sahipleri için düzenlenmiş olup, 2018 yılının Aralık ayından itibaren uygulanmaktadır. Kazanılan bedava internet paketinin geçerlilik süresi 30 gündür.

Turkcell 1 GB Bedava İnternet

Genç Turkcelliler için özel olarak yapılan bu kampanya ile kullanıcılara 30 gün için 1 GB internet ücretsiz olarak verilmektedir. 26 yaşın altında olan kullanıcılar, aylık 30 TL ve üzerinde bir yükleme yaptıklarında Keşfet bölümünden GNÇ kanalına giriş yapmaları ve burada GNC1GB yazmaları yeterlidir. Unutmayın, bu işlemlerin aktif olması için 30 TL yüklemeniz gerekli.

Turkcell Uygulamasını İndir, 1 GB Bedava İnterneti Kap

Google Play ve App Store üzerinden indirilebilen uygulamanın daha fazla kullanılmasını isteyen Turkcell, uygulamayı indirenlere 1 GB bedava internet veriyor. Verilen Turkcell bedava internet 1 hafta boyunca geçerlidir.

Gece 5 GB Bedava İnternet

Turkcell’in gençlere yönelik bedava internet paketlerinin birisi de bu seçenektir. Geceleri yani saat 22:00 ile 06:00 arasında kullanılabilen 5 GB internet ile dilediğiniz gibi interneti kullanabileceksiniz. Bu kampanyadan sadece GNÇ Süper yıllık pakete sahip olanlar yararlanabiliyor. Bu pakete sahip olmak için bir şey yapmanıza gerek yok. Eğer yukarıdaki şartları sağlıyorsanız, hattınıza otomatik olarak 5 GB bedava internet tanımlanır.

Turkcell Faturalıya Geçişe 2 GB Bedava İnternet

Faturasız kullanıyor, fakat faturalıya geçmeyi düşünüyorsanız, 2 GB internet kazanma fırsatınız bulunuyor. Turkcell bedava internet paketleri içindeki seçeneklerden en iyilerinden birisi olduğu söylenebilir. Geçiş yaptığınızda, 1 yıl boyunca her ay bedava 2 GB internet paketiniz olur. Bu kampanyadan sadece faturalıya geçiş yapanlar değil, aynı zamanda yeni hat alanlar ve numarasını Turkcell’e taşıyanlar da faydalanabilir.

Sürpriz Noktalarda Bedava İnternet Paketi

BİP uygulaması içerisindeki Sürpriz Nokta kampanyasını takip ederek aylık 10 GB internet kazanabilirsiniz. Bunun için belirlenen lokasyonlarda olmasınız yeterlidir.

Ramazan’a Özel Salla Kazan

Salla kazan kampanyası Ramazan ayında da devam ediyor. Kazanılan internet paketleri artık istenilen kişilerle paylaşılabilecek. Böylece bu kullanamadığınız paket boşa gitmemiş ve Ramazan ayında paylaşmanın keyfinin yaşamış olacaksınız.

Turkcell BİP ile 1 GB İnternet

Turkcell Bip uygulamasını indirip kurduktan sonra en az 15 arkadaşınıza buradan mesaj atmanız gerek. Böylece 1 GB internet paketi kazanma fırsatı yakalamış olacaksınız. Kazandığınız interneti 1 hafta içinde kullanmanız gerek.

Sahura Özel Bedava İnternet

Sahurda geçerli olan bedava internet paketini kazanmak için 5 kişiye mesaj gönderimi yapmanız gerek. Bunu yaptıktan sonra gece 02:00 ile 06:00 saatleri arasında geçerli olan 2 GB internet paketini ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz