Türk Telekom Mobil Ekrana Gelen Sim Mesajı Nasıl Kapatılır?

Türk Telekom Mobil hatlı telefon kullanırken bir anda ekrana gelen abonelik ve üyelik gibi bildirimlerin flash mesaj olarak ekrana düşmesi oldukça sorun olmaktadır. Özellikle ileri yaş kullanıcılar farkında olmadan vazgeç yerine kabul veya evet kısmına basarak anında online aboneliklere üye oldukları ve çıkmak için mutlaka bir aylık bedelin kesilmesi ile mali kayıplar oluşmaktadır.

Yine telefonunuz ile oyun oynarken mesajlaşırken veya başa bir işlem yaptığınız esnada ansızın akrana yansıyan sim kart mesajları yani bir nevi sms ler bir anlık dalgınlık ile onaylanmaktadır. bu durum mali kayıplar ile birlikte can sıkıcı bir hal almaktadır.

Eğer bir anlık dalgınlık ile üyelik bir abonelik aktif ettiyseniz hemen iptal yolunu bulup isteğiniz dışında gelişen aboneliği yada üyeliği derhal iptal ediniz.

Türk Telekom abonelerinin karşılaştığı en büyük sorunlardan birisi telefonda gezinirken veya oyun oynarken veya da telefonla konuşurken ekrana Türk Telekom Sim uygulamasının reklamları gelmesidir. “İptal” e bassanızda sürekli gelmekte olan bu reklamlardan kurtulamın yolunu işleyeceğiz bu makalemizde…

Gelin bu sorunun nasıl çözüldüğüne bir göz atalım…

ABONE KAMPANYA yazıp 7672’ye sms ile göndererek ücretsiz bir şekilde hemen gerçekleştirebilir, IPTAL yazıp 7672’ye göndererek izninizi iptal edebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Sporsell