Sürat Kargo Müşteri Hizmetleri

sürat kargo müşteri hizmetleri iletişim numarası, mail adresi, konumu ve daha birçok konuda merak edilenleri yazımızda bulabilirsiniz.

Dünyaca ünlü kargo firmalarının arasında yer alan Sürat Kargo müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için yaptığı bu çalışmalarla hem ülkemizde hem dünyada fazlasıyla tanınmıştır. Bizlere iletişim sağlamak için çoğu zaman farklı farklı yöntemler denemiştir ve başarılı da olmuştur. Alacağınız bir ürünü sipariş ettiğinizde kargom nerede? , acaba kargoma zarar gelir mi? , ne kadar sürede gelir? , kargom başka bi adrese verilir mi? , gibi sorularla kendinizi yormanıza gerek yok. Sürat kargo sayesinde kargonuz emin ellerde olur ve nerede olduğunu cihazlarınızdan takip edebilirsiniz. Merak ettiğiniz farklı sorulara cevap olarak çağrı merkezini arayıp danışabilirsiniz. Global bir şekilde çalışan Sürat Kargo’nun sizlere sunmuş olduğu hizmetleri öğrenmek için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Sürat Kargo Online Bilgi

Sürat Kargo kurumsal olan web sitesi ile sizlere hizmet vermektedir. Web sitesinin her bölümünden aradığınız sorulara yanıt bulabilirsiniz. Kargonuzun nerede olduğunu öğrenebilir, kargo göndermek için fiyat araştırması yapabilir, bulunduğunuz bölgeye en yakın Sürat Kargo şubesinin yerini öğrenebilirsiniz ayrıca özel kargo hizmetiniz için bulunduğunuz bölgeye kurye çağırabilirsiniz. Canlı Destek hizmeti ile daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz. Bunlar gibi birçok özelliği bulunan web sitesini ücretsiz ziyaret edebilirsiniz. Sürat Kargo’nun müşteri hizmetleri var mı?

İlginizi Çekebilir! TTNET Müşteri Hizmetleri

Sürat Kargo Çağrı Merkezi

Kargonuz ile ilgili bilgileri web sitesinden bulamadıysanız öğrenmek için Sürat Kargo Çağrı Merkezi’ni arayarak öğrenebilirsiniz. Kargonuz hakkında sorular için gerekli bilgileri bilmeniz gereklidir. Çağrı merkezi numarası 0850 202 0 202 ‘dir. Yapacağınız bu aramalar hattınızdan ücret tahsil edebilir. Sürat Kargo mesajlarla sizlere bilgi verir mi?

Sürat Kargo SMS İle Bilgilendirme

Kargonuzun takip sürecinde Sürat Kargo kargonuz ile ilgili bilgileri sizlere sms yoluyla bildirmektedir. İsteğinize özel kargonun göndericisine veya alıcısına mesaj hizmeti de verilmektedir.

İlginizi Çekebilir! Trendyol Müşteri Hizmetleri

Sürat Kargo Global

Ülkemize sunduğu bu hizmetlerden ayrı Sürat Kargo dünya çapında da çalışmaktadır. 220’ye yakın ülkeye veya bölgeye hizmet veren Sürat Kargo işini güvenli ve hızlı yapmaktadır. Kargonuzu size en yakın Sürat Kargo şubesine vererek yollayabilirsiniz. Kargonuz hakkında özel bilgiler için şubelerden birine gidebilir veya cihazlarınızdan ‘yurtdisi@suratkargo.com.tr’ adresine girerek öğrenebilirsiniz. Sürat Kargo’nun yurtdışına özel hizmetleri var mıdır?

  • Sürat Global Ekspress Hizmeti: Yurtdışına verdiğiniz kargonun zamanını bu seçenek sayesinde ayarlayabilirsiniz.
  • Sürat Global İthalat Hizmeti: Farklı ülkelerden sipariş ettiğiniz kargonuzu Türkiye’ye getirerek size teslim eden hizmetidir.
  • Sürat Global Kıbrıs Hizmeti: Verdiğiniz kargoyu Kıbrıs’a havayolu hizmeti ile götüren seçenektir.
  • Sürat Global Posta: Belge, dosya gibi toplu paketlerinizi makul fiyatlarla ulaştıran hizmettir.
  • Sürat Global Hava Kargo Hizmeti: Bu hizmet sayesinde büyük kargo paketlerinizi yurtdışına ulaştırmaktadır. Bunun gibi hizmetlerde kapıdan- havalimanına, havalimanından-kapıya gibi özel seçeneklerden faydalanabilirsiniz.
  • Sürat Global Karayolu Hizmeti: Karayolu hizmetiyle yurtdışına veya adrese teslim hizmetidir.
  • Sürat Global Deniz Yolu Hizmeti: Farklı ülkelerden kargo almak veya göndermek için sunulan hizmettir.

Sürat kargo sizlere birden fazla hizmet vermekle birlikte sorularınıza da çeşitli yollarla cevap vermektedir. Bazı firmalardan üstün olan Sürat Kargo dünyada ve Türkiye’de hızla büyümektedir. Her gün yeni projelere imza atan Sürat Kargo’ya kargonuzu güvenle teslim edebilirsiniz

Bu yazımızda sizlere Sürat Kargo hakkında bilinmeyen bilgilere yer verdik. Sürat Kargo Müşteri Hizmetlerinden, online bilgi, çağrı merkezi, sms ile bilgilendirme ve global çalışmalarına kadar bahsettik. Sürat Kargo hakkında daha fazla bilgi için bizi takip edebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Sporsell