Banka & Finans

Vakıfbank Sky Limit Başvuru ve Şartlar

Vakıfbank Sky Limit, Özel müşterilere yönelik hazırlanan banka tarafından limiti belirlenen hazır kredi hizmeti olup, kişi dileği şekilde Kredi, kredi kartı ek hesap gibi kullanılabilecek bir hesap türüdür.

Bu hesabın açılışı için banka şubesine başvurmanız gerekmektedir. Banka uygun görmesi halinde belirlenen limitler dahilinde dilediğiniz şekilde kullanımınıza sunulacaktır. Burada dikkat edilmesi gereken daha doğrusu bankanın limit tahsisi yapabilmesi için bazı şartları bulunmaktadır.

Bu şartlara gelirsek, öncelikle kredi notunuzun uygun olması gerekir kredi ürünlerinde geri ödeme performansınızın düzenli olması gerekir. Yine banka ile yaptığınız işlem limitinizin yüksek olması gerekir. Maaş ile çalışan sabit gelirli kişilerin başvuru konusunda olumlu sonuç alması beklenecek bir durum görünmemektedir.

Bankacılık işlemlerinde yüksek bir trafiğe sahipseniz banka şubesine başvurmanız halinde limitiniz hemen açılacak olup kullanıma hemen başlamanız mümkün olacaktır. Tanımlanan Sky Limit ile VakıfBank Mobil Başvurular- Sky Limit İşlemleri” menüsünden veya Şubelerden İhtiyaç Kredisi, Ek Hesap ve/veya Kredi Kartı limiti olarak kolayca aktarılıp, paranızı kullanabilirsiniz.

Özetle limit tanımından sonra Mobil ve İnternet Bankacılığından da kullanmanız mümkündür. Burada size tanımlanan limitler dahilinde hazır kredinizi dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. İster kredi ödemesi, ister kredi kartı ödemesi, isterseniz ek hesap gibi nakit çekimi, başka hesaplara EFT / Havale yapabilirsiniz.

Son olarak faiz ve masraflar hakkında ise, mevcut kredi hesapları müşterilere özel faiz oranları ile düşük faiz ve masraf ile yararlanabilirsiniz.

Ayrıca Çağrı merkezlerinde öncelikle bir hizmet almanızda söz konusu olacaktır. Aklınıza takılan ve merak ettiğiniz tüm detaylar için 0850 222 0 724’ü arayarak sesli yönlendirme servisine “Sky Limit” demeniz yeterli olacaktır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu