Banka & Finans

Garanti Bankası Bonus Puan Kullanılan İnternet Siteleri

Ülkemizin en büyük bankalarından olan ve yakın zaman ismi değiştirileceği açıklanan Garanti Bankası, müşterilerine Bonus Kart ile farklı avantajlar sağlamaktadır. Kredi kartı olan Bonus ile alışveriş yapıldıkça puan olarak bilinen Bonus kazanılmaktadır. Kazanılan Bonus puanlar ile alışveriş yapılmakta ve insanlar, ödemelerinin tamamını ya da bir bölümünü bu puanlar ile yapmaktadır. Bu yazımızda Garanti Bankası Bonus puan kullanılan internet siteleri hakkında bilgi vereceğiz. Böylece kazandığınız puanları sadece mağaza ve marketlerde değil, aynı zamanda internet ortamında da kullanabileceksiniz.

Garanti Bankası Bonus Puan Nasıl Kullanılır?

Garanti Bankası ile anlaşmalı olan işyerlerinin sayısının 200 binden fazla olduğu bilinmektedir. Bu durum, yapılan alışverişlerin neredeyse tamamında Bonus kazanılması anlamına gelir. Kazanılan Bonus puanlar, kampanyaya bağlı olarak bazen 1 ay içinde bazen de 1 yıl içinde harcanması gerekir. Aksi durumda kullanılmayan puanlar, kredi kartından silinmektedir.

Bonus puanlarınızı market ve mağazalar kullanabilirsiniz. Üye işyerlerinin tamamında böyle bir hak verilmiş durumdadır. Bunu hakkı kullanmak için ödeme sırasında puan ile ödeme yapmak istediğinizi söylemeniz yeterli olacaktır. Personel, ücreti kartınızdaki puanlardan bu şekilde tahsil eder. Böylece alışverişin bir kısmını bedavaya getirmiş olursunuz. İnternet sitelerinden alışveriş yaparken Bonus puanlarınızı kullanmak istediğinizde ise menüleri kullanmanız gerekir. Menüler üzerinden işlemleri istediğiniz gibi yapabilir ve böylelikle online ortamda da puanlarınızı değerlendirme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Garanti Bankası Bonus Puan Kullanılan İnternet Siteleri Hangileridir?

Garanti Bankası ile üye işyerleri olduğu gibi üye internet siteleri de vardır. Türkiye’nin en yaygın kredi kartlarından birisi olması sebebiyle anlaşmalı e-ticaret sitelerinin sayısı bir hayli fazladır. Bu siteler, Türkiye’nin en büyük alışveriş siteleri olarak kabul edilir. Bundan dolayı Garanti Bankası’nın müşterilerine önemli bir kolaylık sağladığını söylemek yanlış olmaz. Garanti Bankası Bonus puan kullanılan internet siteleri şunlardır:

  • n11.com
  • e-bebek.com
  • teknosa.com
  • hepsiburada.com
  • gittigidiyor.com
  • gramaltin.com
  • sanalmarket.com.tr
  • morhipo.com

Burada belirtilen sitelerin tamamından Bonus puanlarınız ile alışveriş yapabilirsiniz. Fakat bunların anlaşmasının bitmesi ile birlikte bu imkanın kaybolacağı da unutulmamalıdır. Garanti Bankası’nın politikalarına bağlı olarak bu liste ilerleyen dönemlerde biraz daha uzayabilir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu