Vakıfbank Worldpuan Kullanılan İnternet Siteleri

Bir kamu bankası olan Vakıfbank, müşterilerine kredi kartı olarak World Card vermektedir. Bu kart ile yapılan alışverişler ile kullanıcılar, Worldpuan kazanır ve bunu istedikleri zaman harcayabilirler. Bilindiği gibi söz konusu puanlar mağazalarda, marketlerde, benzin istasyonlarında ve benzer pek çok işletmede kullanılabilir. Bunların yanı sıra internet üzerinden de söz konusu puanların kullanılması mümkündür. Bu yazımızda Vakıfbank Worldpuan kullanılan internet siteleri hakkında bilgi vereceğiz, Böylece puanlarınızı kullanmak için dışarıdaki mağazalara kadar gitmenize gerek kalmayacak ve oturduğunuz yerden, bunları kolay bir şekilde kullanabileceksiniz.

Vakıfbank Worldpuan Nasıl Kullanılır?

Günümüzde kredi kartı kullanımı çok fazla artmıştır. İnsanların ceplerinde farklı bankalara ait kartlar bulunmakta ve alışverişlerinin büyük kısmını bunlar üzerinden gerçekleştirmektedirler. Vakıfbank tarafından müşterilerine sunulan World Card, 200.000’den fazla üye işyeri ile dikkat çekmektedir. Türkiye’nin hemen her yerinde geçerli olan bu kart ile yapılan alışverişlerde, alışveriş miktarına bağlı olarak farklı oranlarda Worldpuan kazanılır. 2 puan, 1 Kuruş’a denk gelir ve insanlar bu puanları istedikleri gibi harcayabilirler.

Worldpuanlar normal işletmelerde ve internet sitelerinde kullanılabilir. İşletmelerde kullanmak için ödeme yapılacağı sırada, kasiyere ödemeyi puan ile yapmak istediğinizi söylemeniz yeterlidir. İnternet sitelerinde puanla ödeme yapmak içinse ilgili menülerin kullanılması gerekir. Söz konusu işlemi hemen herkes zorlanmadan yapabilir.

Vakıfbank Worldpuan Kullanılan İnternet Siteleri Hangileridir?

İnternet kullanımının artması ve alışverişlerin artık önemli bir kısmının buradan yapılmasına bağlı olarak insanların puanlarını internet sitelerinde kullanma oranında ciddi bir artış oldu. Vakıfbank, bu isteğe bağlı olarak farklı kurumlarla anlaşmalar yapmakta ve bu alanda müşterilerine fırsatlar sunmaktadır. Yapılan anlaşmalara bağlı olarak insanların puanlarını kullanabilecekleri internet siteleri şunlardır:

  • teknosa.com
  • gittigidiyor.com
  • sanalmarket.com.tr
  • 724tikla.com

Buradaki sitelerden yapılan alışveriş tutarlarının tamamının puanla ödenmesi mümkündür. Bunun için kredi kartınızda yeterince puan olduğundan emin olmanız yeterlidir.

Yukarıdaki listede her ne kadar sınırlı sayıda site bulunsa da yapılan anlaşmalara bağlı olarak bu listenin ilerleyen dönemlerde biraz daha uzaması mümkündür. Fakat tersi durumda ise anlaşmaların sona ermesine bağlı olarak bu siteler üzerinden ödeme yapılması mümkün olmayabilir.

Yorumlar

  1. serap avatarı serap dedi ki:

    hiçbirinde kullanamadım

  2. aaa avatarı aaa dedi ki:

    hiçbirinde kullanamadım.

Sporsell