Garanti Bankasından Satılık 2. El Araçlar

Garanti Bankasından araç kredisi ile alınan ve tüketiciler tarafından ödenmeyen araç kredilerinde banka kredi verirken ipotek altına aldığı aracı geri ödenmeyen kredi nedeniyle krediye karşılık aracı geri alır. Bu araçlar sıfır km olmakla birlikte ikinci kredisi verdiği de düşünüldüğünde her marka ve modelde araba bulmak mümkün olmaktadır.

Banka elinde hemen hemen her marka ve model araç bulunmaktadır, yine yazı altında bulunan bankanın resmi linkinde araç araması yapabilir dilediğiniz marka ve modelde araçlara bakmanız mümkündür yine size uyacak fiyat aralığında da arama yaparak bütçenize uygun araba bulmanız mümkün kılınmaktadır.

Bankadan satılan bir aracı beğendiniz fiyatta makul geldi o zaman ne yapmanız gerekir kısaca izah edelim birde beğendiğiniz aracı yine bankanın araç kredisini kullanmak suretiyle aracı krediyle alma imkanı da sunulmaktadır. Kredi süreci klasik araç kredisi başvuru prosedürüne tabi olacaktır. Kredi notu kredi çıkma durumu tamamen banka incelemesi sonunda uygun olması halinde kredi çıkacaktır.

Aracı Beğendim Nasıl Satın Alacağım?

Şimdi altta linkte bulunan listeden bir araç beğendiğiniz, başvuru için Satınalma talebinizi bankanın  yurt içi – dışı tüm şubelerimize, temsilciliklerimize, bölge müdürlüklerinize , Satınalma ve Emlak Müdürlüğü / İdari İşler Servisi’ne yazılı ve Teklif Verme Formu ile yapmanız gerekecektir.

Altta bulunan linkte beğendiğiniz araç hakkında detaylı bilgi için bankanın Satınalma ve Emlak Müdürlüğü / İdari İşler Servisi’nden alınabilirsiniz. İdari İşler Servisinin ( 212 ) 318 29 93 – ( 212 ) 318 20 51 – ( 212 ) 318 20 49 numaralı telefonlarını arayarak bilgi alabilir yine dilerseniz , İdariİslerGrubu@garanti.com.tr mail adresine talebinizi gönderebilirsiniz.

Satışa sunulmuş olan araçlar ile ilgili verilen bilgiler taahhüt niteliğinde olmayıp, genel bilgi niteliğindedir. Teklif sahipleri aracı mevcut durumu ile görmüş, beğenmiş ve kabul etmiş sayılacak olup; bu konularda eksik, ayıp, farklılık vb. gibi nedenlerle bankaya herhangi bir itiraz ve talepte bulunmayacaktır.

Güncel araş listesi ve fiyat listesi için altta bulunan linki tıklayınız.

https://www.garanti.com.tr/tr/garanti_hakkinda/garantiyi_taniyin/otomobiller/otomobil_arama.page#calcContent=UID2edb9cf

Yukarıdaki linkte fiyatı aklınıza yatan bir araç var sa yazıda izah ettiğimiz şekilde başvuru yapabilirsiniz.

Yorumlar

  1. Orhan Demir avatarı Orhan Demir dedi ki:

    Ikinci el satılık arabalar