Vodafone Bedava İnternet Paketi Nasıl Yapılır?

Türkiye’nin en büyük GSM şirketlerinden birisi olan Vodafone, kullanıcılarına farklı avantajlar sunmaktadır. Bu avantajlardan birisi de internet paketleri ile ilgilidir. Bilindiği gibi son dönemde 4,5G uygulamasına da geçilmesiyle birlikte internet paketine olan ihtiyaç daha da artmıştır. Bu yazımızda, internet paketi ihtiyacınızı nasıl karşılayacağınıza yönelik önemli seçeneklerden bahsedeceğiz. Vodafone bedava internet paketi nasıl yapılır sorusunun cevabı aşağıda yer almaktadır. Bunlara geçmeden önce bahsedilen yöntemlerin dönemsel olarak kaldırılabileceğinin de bilinmesi ve buna göre hareket edilmesi gerekir.

Vodafone Bedava İnternet Paketi Yapma Yöntemleri

Aşağıda, bedava internet paketi kazanabileceğiniz yöntemler yer almaktadır.

Play Store’da Vodafone Self Servis

Play Store’da Vodafone Self Servis uygulamasını indirerek bedava internet paketi kazanabilirsiniz. Vodafone, bu uygulamanın indirilerek kullanması için böyle bir teşvik vermektedir.

Vodafone Yasal E-Fatura

Vodafone yasal e-fatura ile hediye internet kazanılabilmektedir. Bu kampanya sadece faturalı müşteriler için olup, faturasını e-faturaya veya SMS faturaya taşıyan kişilere, 15 gün için 1 GB hediye internet verilmektedir.

Bu kampanyadan yararlanmak için abonelerin Vodofone hatlarından EFATURA boşluk e-posta adresi yazmaları yeterlidir. Bir diğer seçenek ise SMSFATURA yazılmasıdır. Bu mesajlar, 7000’e gönderilmelidir.

Vodafone Yanımda Uygulaması ile Bedava 2 GB İnternet

Bu uygulama içinde yer alan Hediye Haftalık İnternet bölümünden, bedava internet paketi kazanılabilir. IOS ve Android cihazlar, marketlerinden bu uygulamayı indirerek, hediye internet kazanmaya hemen başlayabilir.

Vodafone 4,5 G Bedava İnternet

Mobil internet hızının 4,5 G bandına geçmesi dolayısıyla yapılan kampanya sayesinde, Vodafone’dan 2 GB bedava internet kazanmak mümkündür. Bunun için öncelikle 4,5 G kullanıcısı olmanız gerekiyor. Eğer kullanıcıysanız, 4.5G yazıp, 4545’e göndermeniz, bu kampanyadan yararlanmak için yeterli olacaktır. Böylece 1 ay geçerli olan 2 GB internet kazanmış olacaksınız.

Vodafone İnternet Avcıları

Vodafone bedava internet için kullanılacak yöntemlerden birisi de İnternet Avcıları oyununu oynamaktır. Oyunu indirdikten sonra BİT avlayabilir ve böylece günlük ve saatlik olmak kaydıyla bedava internet kazanabilirsiniz. Oyun, farklı miktarlarda bedava internet vermektedir.

Vodafone Freezone ile 4 GB Bedava İnternet

Vodafone tarafından oluşturulan Freezone, 26 yaşın altındaki kullanıcılara farklı avantajlar sunmaktadır. Bu avantajlardan birisi de 4 GB bedava internettir. Bundan sadece Freezone üyelerinin yararlanacağı unutulmamalıdır. Kullanıcılar kazandıkları interneti 1 günde kullanmak zorundadır.

Pazartesi TL Yükle ile 2 GB Bedava İnternet

26 yaş altındaki kullanıcılara sunulan bir diğer avantaj ise faturasız hatlar içindir. 2019 yılının Pazartesi günlerinden yapılacak 30 TL ve üzeri yüklemelerde 2 GB internet kazanılacaktır. Benzer durum, 29 TL ve üzeri değerdeki paketleri alanlar için de geçerlidir.

Geleneksel Yükle Harca Kazan Kampanyası

Yükledikçe kazanılan bu kampanya ile 1 GB internet kazanma fırsatı yakalayabilirsiniz. Bunun için BANANEVAR yazarak 4455’e göndermeniz yeterlidir. Kazanılan internet miktarı farklılık göstermektedir.

Vodafone Yedek ile 500 MB Bedava İnternet

Akıl Küpü tarifesinde olan kullanıcılara özel bir fırsattır. 3 defa ile sınırlı olmak şartıyla 500 MB bedava internet kazanılan bir uygulamadır. Bunun için kullanıcıların 500 Yedek MB yazıp, 3636’ya göndermeleri yeterlidir. Bu kampanya sadece faturalı hat kullanıcılarına özel olarak tanımlanmıştır.

Yukarıda yer alan bedava internet paketi kazanma yöntemlerinden istediğinizi deneyebilirsiniz. Bunlardan bazılarının dönemsel olarak Vodafone tarafından kaldırılabileceğini sakın unutmayın.

Yorumlar

 1. engin avatarı engin dedi ki:

  güzel paylaşım.

 2. engin avatarı engin dedi ki:

  teşekkürler çok güzel paylaşım olmuş

 3. engin avatarı engin dedi ki:

  Teşekkürler güzel paylaşım olmuş

 4. engin avatarı engin dedi ki:

  teşekkürler