Nasıl Yapılır?

AVEA Bedava İnternet Paketleri 2020

AVEA ve Türk Telekom bedava internet konusunda kullanıcı rakamını çoğaltmak için farklı farklı paketlerle sizlerin karşısına gelmektedir. Türk Telekom Ve Avea birleştiği için kendilerine büyük bir alan oluşturmuşlardır. Bazı aksaklıklarında ve kesintilerinde müşterilerinden af dilemek adına internet paketi, konuma paketi, sms paketi gibi hediyeleri hesaplarınıza yolluyor. Kullanıcıların sosyal medya, sevdikleriyle konuşma ve mesajlaşma gibi ihtiyaçlarını karşılamak için AVEA uygun fiyatlı internet paketlerini sizlere sunmaktadır. Nasıl Türk Telekom’a Geçebilirim, “Bedava nasıl internet kazanabilirim?” sorusuna cevap olarak şu yanıtları veriyoruz:

Türk Telekom’a Geçmek İçin Ne Yapmalıyım?

Bu yapacağınız işlemler için bir Türk Telekom abonesi olmanız gerekmektedir. Başka hatlara abone iseniz yapmanız gereken firmanızın müşteri hizmetlerini arayarak hattınızı Türk Telekom’a geçirmek istediğinizi söylemenizdir. Eğer yapamaz iseniz size en yakın bir Türk Telekom bayisine gidin ve hattınızı Türk Telekom’a geçirmek istediğinizi söyleyin size yardımcı olacaklardır. Türk Telekom abonesi iseniz aşağıdaki adımları uygulayın.

İlginizi Çekebilir! Türk Telekom Bedava İnternet Paketi Nasıl Yapılır?

Nasıl Her Hafta Bedava İnternet, Dakika, Sms Kazanabilirim?

Türk Telekom abonesi iseniz yapmanız gereken tek şey App Store’dan veya Google Play Store’dan Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını indirmektir. Uygulamayı indirip giriş yaptıktan sonra Sil Süpür kısmına gelip bulutu kazıyın. Size verdiği ödülü almak için ana sayfaya gelin size gelecek mesajı bekleyin, muhtemelen 1-2 dakika arasında mesaj gelecektir ve Türk Telekom’dan gelen bu mesajdan sonra size verilmiş olan ödülü size verilmiş vakite kadar kullanabilirsiniz. Bazı paketlerde verilen hediyenin süresi de değişebilir. Bu hediyeler her hafta Çarşamba ve Cuma günleri 06.00’a kadar yenilenmiş olacaktır. Bir aksilik olursa uygulamadan ne zaman yenileceğinizi öğrenebilirsiniz. Kodlar bana internet kazandırır mı sorusuna cevabımız aşağıdaki gibidir.

Kodlarla İnternet Kazanabilir miyim?

Eğer bir AVEA veya Türk Telekom abonesi iseniz yapmanız gerekenler:

  • TivibuGo: Faturalı veya faturasız fark etmeden Süper Paket, Sinema Paketi, Aile Paketi üyeliği ile bedava internet kazanmak için size verilen 12 haneli kodu ‘TIVIBUGO kampanya kodu’ yazarak 5555’e mesaj atmanız gerekir.
  • 4.5G Hediye Kampanyası: Hattınızı Türk Telekom’a geçirdikten sonra size en yakın olan bir Türk Telekom bayisinde Sim kartınızı 4.5G’ye uyar hale getirmeniz gerekmektedir, bu sayede tarifenizdeki paket 3 ay boyunca 2 katına yükselecektir. Bunun için 5555’e ‘2KAT’ yazıp yollamanız gereklidir.
  • 10GB Bedava İnternet Paketi: Bu paketten sizde istiyorsanız yapmanız gereken 5555’e GIGA yazıp yollamanız gerekir. Süresi 2 gündür ve kullanmadığınız kısım silinir.
  • Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyası: 50 TL ve üzeri harcama yapmış aboneler için olan bu kampanyaya katılmak için 5555’e ‘HEDIYE INTERNET’ yazıp yollamanız gerekmektedir.
  • Türk Telekom Sosyal Paket Bedava İnternet Kampanyası: 30 TL ve üzeri harcama yapan aboneler için olan bu kampanyaya katılmak için 5555’e SOSYAL PAKET’ yazıp göndermeniz yeterlidir. 1GB Facebook, 1GB Whatsapp için olan bu paketin süresi 1 aydır.
  • Türk Telekom Yıllık Bedava İnternet Kampanyası: Türk Telekom eskiden beri abone olanlara her yıl 3GB bedava internet yollamaktadır. Bu kampanyadan faydalanmak için 5555’e ‘YILLAR’ yazmanız yeterlidir. Bu kampanya abonelik sürecinize göre değişir.

İlginizi Çekebilir! Vodafone Müşteri Hizmetleri Numarası Nedir?

Bu yazımızda sizlere Avea Ve Türk Telekom’un Bedava İnternet Paketlerini, Nasıl Hat Değiştirileceğini, sizlere derledik. Avea Ve Türk Telekom Hakkında daha fazlası için bizi takip etmeyi unutmayın.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu