Bankart Combo Lira Kullanılan İnternet Siteleri

Türkiye’nin en büyük bankalarından birisi olan Ziraat Bankası, müşterilerine kredi kartı olarak daha önce Maximum Card vermekteydi. Maximum ile olan anlaşmanın bitmesiyle birlikte bunu uzatmayan ve kendi kredi kartını çıkarmak isteyen Ziraat Bankası, Bankkart Combo adında olan kartını kamuoyuna duyurdu. Bu kart, hem banka hem de kredi kartının bir arada olduğu bir üründür. Kredi kartı olarak kullanıldığında sağladığı farklı avantajlar vardır ve bunlardan birisi de kazanılan Combo liradır. Combo lira işletmelerde kullanılabildiği gibi internet sitelerinde de kullanılabilmektedir. Bu yazımızda Bankkart Combo lira kullanılan internet siteleri hakkında bilgiler vereceğiz ve böylece internet alışverişlerinizin bir kısmını buradan karşılama fırsatı yakalayacaksınız.

Bankkart Combo Lira Nasıl Kullanılır?

Ziraat Bankası tarafından müşterilerine sağlanan bu kartın çok farklı özellikler vardır. Fakat bunlara değinmeden, Combo lira hakkında bilgi vereceğiz. Bu kart ile üye işyerlerinden yaptığınız alışverişlerde, kampanyalara ve anlaşmalara bağlı olarak oranlarda Combo lira kazanılır. Kazanılan her 1 Combo lira, 1 TL’ye denk gelir.

Combo liranın kullanılabildiği alanlardan ilki, normal işyerleridir. Buradaki ödemelerinizde kullanmak için kasadaki görevliye puan kullanmak istediğinizi söylemeniz yeterlidir. Bu aşamadan sonra görevli personel, kumbaranızda biriken Combo lira ile ödemeyi yapar. İnternet üzerindeki alışverişlerde bu işlemi yapabilmek içinse gerekli menülerin izlenmesi yeterli olacaktır. Menüler izlendiğinde, çok rahat bir şekilde ödeme gerçekleştirilebilir.

Eğer kumbaranızda biriken Combo lira miktarını bilmiyor ve öğrenmek istiyorsanız, bunu kasadaki POS cihazı üzerinden yapabilirsiniz. Görevli personele rica ettiğinizde, kartınızdaki Combo liraları söyleyecektir. Ayrıca COMBOLIRA boşluk kartınızın son 6 hanesini yazarak 4747’ye mesaj atarak da bunu öğrenebilirsiniz.

Bankkart Combo Lira Kullanılan İnternet Siteleri Hangileridir?

Ziraat Bankası ile internet siteleri arasındaki anlaşmalara bağlı olarak Combo lira, farklı internet siteleri üzerinden kullanılabilir. Bu sitelerin listesine geçmeden önce, aradaki anlaşmanın devam ettiği sürece, bu işlemin geçerli olduğunu hatırlatmak isteriz. Anlaşma sonlandıktan bu sitelerde puan kullanmak mümkün olmayacaktır. Ziraat Bankası Bankkart Combo lira kullanılan internet siteleri şunlardır:

 • www.gittigidiyor.com
 • www.hepsiburada.com
 • www.n11.com
 • www.tatilbudur.com
 • www.epttavm.com
 • www.çiçeksepeti.com
 • www.enuygun.com
 • www.goldmaster.com
Yorumlar

 1. Cihat Özer avatarı Cihat Özer dedi ki:

  e hala çözüm yokmu niye veriyor daha

 2. Tolga avatarı Tolga dedi ki:

  hicbirinde kullanilmiyor hepsini teker teker denedim ama malesef…

 3. fatih avatarı fatih dedi ki:

  n11 gittigidiyor hepsiburada epttawm de kullanılamıyor …. internetteki diğer yorumlara bakarsanız , başka hiçbir yerde daha geçmediğini göreceksiniz …

Sporsell