Turkcell Bedava İnternet Paketleri 2023

Turkcell bedava internet paketleri  kullanıcı sayısını çoğaltmak için farklı farklı paketlerle sizlerin karşısına gelmektedir. Turkcell birleştiği için kendilerine büyük bir alan oluşturmuşlardır. Kullanıcıların sosyal medya, sevdikleriyle konuşma ve mesajlaşma gibi ihtiyaçlarını karşılamak için Turkcell uygun fiyatlı internet paketlerini sizlere sunmaktadır. Nasıl Turkcell ‘e geçebilirim, bedava nasıl internet kazanabilirim sorusuna cevap olarak şu yanıtları veriyoruz.

Turkcell Bedava İnternet Paketleri İçin: Turkcell ‘e Geçmek İçin Ne Yapmalıyım?

Bu yapacağınız işlemler için bir Turkcell abonesi olmanız gerekmektedir. Başka hatlara abone iseniz yapmanız gereken firmanızın müşteri hizmetlerini arayarak hattınızı Turkcell ‘e geçirmek istediğinizi söylemenizdir. Eğer yapamaz iseniz size en yakın bir Turkcell bayisine gidin ve hattınızı Turkcell ‘e geçirmek istediğinizi söyleyin size yardımcı olacaklardır. Turkcell abonesi iseniz aşağıdaki adımları uygulayın. 

İlginizi Çekebilir! Turkcell Müşteri Hizmetleri

Turkcell Bedava Internet Paketleri 2021 1
Turkcell Bedava İnternet Paketleri 2021

Nasıl Her Hafta Bedava İnternet, Dakika, Sms Kazanabilirim?

Turkcell abonesi iseniz yapmanız gereken tek şey App Store’dan veya Google Play Store’dan Turkcell Dijital Operatör uygulamasını indirmektir. Uygulamayı indirip giriş yaptıktan sonra ‘Salla Kazan’ kısmına gelip cihazınızı sallayın.

Size verdiği ödülü almak için ana sayfaya gelin size gelecek mesajı bekleyin, muhtemelen 1-2 dakika arasında mesaj gelecektir ve Turkcell’den gelen bu mesajdan sonra size verilmiş olan ödülü size verilmiş vakite kadar kullanabilirsiniz. 

Bazı paketlerde verilen hediyenin süresi de değişebilir. Bu hediyeler her hafta yenilenmiş olacaktır. Bir aksilik olursa uygulamadan ne zaman yenileceğinizi öğrenebilirsiniz. Kodlar bana internet kazandırır mı sorusuna cevabımız aşağıdaki gibidir.

Turkcell Bedava İnternet Paketleri Kodlarla İnternet Kazanabilir miyim?

Eğer bir Turkcell abonesi iseniz yapmanız gerekenler:

  • Turkcell Ekip Kur Kazan Kampanyası: Turkcell’in sizlere sunduğu bu kampanyaya katılmak için en az 2, en fazla 5 kişilik bir ekip oluşturduğunuzda ekip içi bedava konuşma ve aylık 1 GB internet paketi kazanabilirsiniz.
  • Turkcell Yeni Hat: Eğer yeni bir Turkcell abonesi iseniz size verilen hediyeyi kullanmak için 2020’ye ‘HAT HEDİYESİ 5GB’ yazıp yollamanız yeterlidir. Bu işlemle birlikte her 25 TL ve üzeri yükleme yaptığınızda 3 aylık 5GB internet paketi kazanabilirsiniz.
  • Turkcell Faturalı İnternet: Turkcell’in 2020 yılında yeni fırsatlarından biri olan kampanyaya faturalı abonelerin 12 ay kalma sözü verip 30 GB kazanma fırsatıdır.
  • Turkcell Bizce: Kadınlara yönelik oluşturulan bu kampanyada ‘Bizce’ uygulamasını cihazlarınıza indirerek kupon biriktirebilirsiniz. Bu kuponları biriktirip hediye internet paketi kazanabilirsiniz. Kupon biriktirmek için her gün uygulamaya giriş yapmanız yeterli olacaktır.

İlginizi Çekebilir! Turkcell Süperonline Abonelik iptali Nasıl Yapılır ?

Bu yazımızda sizlere Turkcell Bedava İnternet Paketlerini, Nasıl Hat Değiştirileceğini, sizlere derledik. Turkcell Hakkında daha fazlası için bizi takip etmeyi unutmayın. Turkcell ‘de daha fazla bedava internet kampanyası bulunmaktadır. 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.