Enpara Şirketim Hesabı Nasıl Açılır?

Enpara.com müşterisi olmak için şubeye gitmenize gerek yok çünkü şubesi yok, günümüzde şube olmadan bankalarında var olabileceğini görmüş olduk. Enpara.com bir QNB Finansbank markasıdır. Şubesi olmadan sizlere internet üzerinden bankacılık hizmeti veren Enpara.com diğer bankalara nazaran daha çok kolaylık sağlamaktadır.

En basitinden şu örneği verelim herhangi bir şubesi olan bankaya gitmeden kart almak isteniz size getirip verirler mi? Ben vereceklerini düşünmüyorum ama Enpara.com müşteri hizmetlerinden ve internet sitelerinden başvuru yaptığınız taktirde hemen sizi arayarak kartınızı getirmeleri için randevu günü ve saati talep ediyorlar. Siz herhangi bir yere gitmeden kartınız ayağınıza gelmiş oluyor. Hem de yanında hediyesi ile birlikte,

Enpara.com avantajları saymakla bitemez ama en önemlilerini yazmak istiyorum. Bankalar arası EFT yada banka içi havalede sizden herhangi bir komisyon kesmez, Google Adwors reklamları için size %20 indirim sağlanır ve personel maaşları öderken bile sizin kazanmanız için uğraşılır. Şimdi internet bankacılığı olan Enpara.com şirketim hesabını nasıl açacağımızı anlatalım.

Enpara Şirketim Hesap Kartı Nasıl Alınır?

Enpara yani encard almanız için yapmanız gereken iki yöntem vardır. Birincisi müşteri hizmetlerini 0850 222 3663 numarasından arayarak başvuru yapmak yada enpara.com web sayfasına girerek başvuru yapmak. Ben size internet sitesinden başvuru yapmaya anlatacağım. İlk olarak yapmanız gereken internet tarayıcınız üzerinden Enpara Şirketim adresine giriyorsunuz. Sayfanın üst sağ köşesinde “Başvuru” butonuna tıklıyoruz. Açılan sayfada firma konum ve işletme tipi bilgilerinizi girmeniz gereken alan bulunmakta olup, istenilen biligleri doğru girerek devam ediyoruz.

Sayfanın devamında kimlik bilgilerinizi yazacağınız bölüm karşılıyor bizi buradaki gerekli bilgileri doldurarak işlemlere devam diyoruz ve bizden firmamızın bilgilerini girmemiz isteniyor, doğru olarak girerek devam ediyoruz. En son sayfa randevu sayfası buraya randevu günü, saati ve adres,iletişim bilgilerimizi gireceğimiz bölümlerden oluşuyor buraya giriş yaparak encard şirketim için başvuru yapmış oluyoruz. Şimdi enpara’nın bizimle iletişime geçmesini ve kartımızı getirmesi için randevu gününü teyit etmesini bekleyeceğiz.

EnCartımız geldikten sonra internet bankacılığını kullanmaya başlayabilir, istediğimiz yerden alışveriş yapabilir ve başkalarına para gönderip alabiliriz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Sporsell