Nasıl Yapılır?Teknoloji

Vodafone Bedava İnternet Paketleri 2023

Vodafone şirketi Türkiye’nin en çok kullanılan hatlarından biri olmayı başarmış ve bu başarısını kullanıcılarına verdiği hediyelerle kutlamaktadır. Kullanıcılarına sunduğu hizmetlerin yanında bedava internet ile de sizlerin karşısına çıkmaktadır. Her yıl düzenli olarak yaptığı hizmetlerden ayrı yeni fırsatlarla müşterilerini memnun etmeyi başarmaktadır. Sizlere sunmuş olduğu bu fırsatların amacı kullanıcı sayısını arttırmak ve müşteri memnuniyetini fazlalaştırmaktır. Yeni abonelere özel sunulan fırsatları her yıl katlamaktadır. Çoğu yerde 4.5G özelliğini kullanabileceğiniz hatlardan biri de Vodafone ’dur. 25.3 milyona yakın kullanıcısı olan Vodafone dünya üzerinde de gelişmektedir. Nasıl Vodafone’lu olacağınızı merak ediyorsanız yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Vodafone’a geçmek için ne yapmalıyım?

Kullandığınız firmanın müşteri hizmetlerini arayarak size bilgi verilmesini isteyebilir veya size en yakın Vodafone bayisine gidip, Vodafone’a geçmek istediğinizi söyleyebilirsiniz. Bu işlemleri yapmak için belirli ücretler ödemeniz gerekebilir. Vodafone’a geçtikten sonra nasıl bedava internet kazanabileceğinizi öğrenmek için yazıyı okumaya devam edebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir! Avea bedava internet paketleri 2020

Vodafone Yanımda Bedava İnternet

Her Vodafone kullanıcısının yararlanabildiği bir yöntem olan Vodafone Yanımda uygulamasını Google Play Store veya App Store’dan cihazınıza yükleyin. Faturalı veya faturasız hatların da kullanabildiği bu uygulama hızlı bir şekilde alabileceğiniz paketleri sizlere sunmaktadır. Giriş işlemlerini tamamladıktan sonra fırsatlar dünyasından Çark Çevir bölümüne ulaşıp çarkı çevirmeniz gerekmektedir. Her haftanın Pazartesi günü yenilenen bu çark uygulamanın size vermiş olduğu hediyenin miktarını ve dakikasını size bildirmektedir. Size verilen miktarın üstüne çıkarsanız bu işlem faturanıza yansıyabilir. Bu uygulamada hattınıza ait birden fazla bilgiyi öğrenebilirsiniz. Çarkı çevirirken bir hata veya aksaklık oluşursa size hediye internet paketi sunulmaktadır. Farklı yöntemlerle internet kazanabilir miyim?

Vodafone Yanımda Arkadaşlarını Davet Et

Vodafone yanımda uygulamasının sizlere sunmuş olduğu fırsatlardan biri de arkadaş davet ederek internet kazanma yoludur. Uygulamadan arkadaş davet et seçeneğine tıklayıp arkadaşınızın cihazına Vodafone Yanımda uygulamasına indirip, giriş yapıp, daveti kabul etmesi yeterli olacaktır. Bu işlem sayesinde arkadaşınızla beraber 3 aylık 9 GB hediye paketini alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir! Türk Telekom bedava internet paketleri 2020

Vodafone E-Fatura Bedava İnternet

Kâğıt israfını önlemek ve doğayı korumak amacıyla kurulmuş olan bu çalışmada e-fatura ’ya geçmeniz gerekmektedir. 7000’e ‘EFATURA’ yazıp yollarsanız 1GB hediye internete sahip olacaksınız. Bu mesajları sms yoluyla atmayı unutmayın

Vodafone Bedava 8 GB

Bu paketi hiç kullanmamış olanlara önermek isteriz. 3636’a SUPER2GB yazıp yollamanız gerekmekte ve ilk ay paketi ücretsiz kullanabilirsiniz. Paketi 29 gün kullandıktan sonra iptal etmeniz gerekir ve bu işlemi gerçekleştirmezseniz faturanıza yansıyabilir. Aboneliği iptal etmeniz için yapmanız gereken 3636’a ABONE SUPER2GB yazıp yollamanız yeterli olacaktır.

Vodafone 4.5G Bedava İnternet

Bu işlemde hattınızı Vodafone 4.5G’e geçirmeniz gerekmektedir. Bu sayede 5GB internet paketine sahip olacaksınız. Bunun için 4545’e ‘4.5G’ yazıp yollamanız yeterlidir.

Vodafone Yükle Kazan Bedava İnternet

Faturasız abonelerin yararlanabileceği bu işlemde 30 TL ve üzeri yükleme yaptığınızda hattınıza hediye paketler sunulmaktadır. Yükleme yaptıktan sonra Vodafone Yanımda uygulamasından Bana Ne Var seçeneğinden hediyenizi hesabınıza tahsil edebilirsiniz. Vodafone bunlarla birlikte hediyelere doymayıp ayrı bir seçenek daha oluşturmuştur. Uygulamadan hediyeyi aldıktan sonra 4455’e ‘BANANEVAR’ yazıp yollayın ardından özel hediyenizi kapın. Uygulama üzerinden yükleme yaparsanız 1GB daha hediye kazanacaksınız.

Bu yazımızda sizler için Vodafone hakkında, Vodafone’a nasıl geçilir, Vodafone Yanımda nedir? , nasıl kullanılır? ,  nasıl bedava internet kazanılır? , Gibi sorulara cevap verdik. Bunlar gibi daha fazla Vodafone hakkında bilgi için bizi takip etmeyi unutmayın.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu